Dwóch ozdrowieńców w Małopolsce. Niestety, przybywa także chorych

  • 04.04.2020, 21:39
  • Natalia Tryba
Dwóch ozdrowieńców w Małopolsce. Niestety, przybywa także chorych
Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o dwóch ozdrowieńcach z naszego województwa (czyli osobach niemających objawów choroby, ale mogących jeszcze zarażać – ozdrowieniec nie jest jeszcze osobą zdrową). Są to: młody mężczyzna i kobieta w sile wieku, którzy przebywali w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Informujemy zarazem, że ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób.

W tej grupie jest 16 kobiet i 17 mężczyzn, w wieku od 14 do 89 lat, z Krakowa (5 osób), z Tarnowa (1 osoba), powiatu bocheńskiego (6 osób), wielickiego (16 osób), brzeskiego (2 osoby) oraz powiatów: olkuskiego, wadowickiego i myślenickiego (po 1 osobie).

12 osób z tej grupy jest hospitalizowanych pozostałe przebywają w izolacji.

Jednocześnie informujemy, że w poprzednim zestawieniu WSSE omyłkowo wskazana była jedna osoba z Krakowa.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 308 osób.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe