O życiu i męczeństwie ks. Jerzego Popiełuszki w szkole w Łękawicy

  • 24.02.2020, 13:18
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-02-lekawica-popieluszko-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Popiełuszko" – to tytuł niezwykłego spektaklu, który wystawiła grupa teatralna "Jasne Światło" z Sufczyna. Sztuka opowiadała o życiu, bohaterstwie i męczeństwie kapelana warszawskiej "Solidarności". Jak mówią organizatorzy wydarzenia, ten spektakl to sztuka z wartością.

Jest jeszcze jeden bardzo ważny cel tego przedstawienia. Sztuka pt. "Popiełuszko" wpisuje się w szereg rocznicowych obchodów. Przedstawienie to też rodzaj podziękowania dla tych, który ginęli w obronie naszej Ojczyzny.

Dodajmy, że spektakl pt. "Popiełuszko" w wykonaniu teatru "Jasne Światło" w marcu będzie wystawiany w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe