Ranna sarna odłowiona na osiedlu Jasna w Tarnowie została uśpiona

  • 06.01.2020, 13:14
  • Zbigniew Filar
Ranna sarna odłowiona na osiedlu Jasna w Tarnowie została uśpiona

Zbulwersowani mieszkańcy osiedla Jasna w Tarnowie interweniowali w sprawie rannej sarny, która od wczoraj przebywała w pobliskich zaroślach. Informacja o rannej sarnie do tarnowskiego azylu trafiła już wczoraj, niestety pomóc wystraszonemu i rannemu zwierzęciu udało się  dopiero po 12 godzinach.
 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łukasz
Łukasz 06.01.2020, 20:48
Czy jest wiadomo dlaczego tak długo czekało zwierzę na pomoc?
mezzo
mezzo 06.01.2020, 23:16
Owszem, wiadomo. Panowie z Azylu próbowali załapać ją wieczorem przy markecie Auchan, wg jednego z pracowników sarna uciekła w zarośla i zostawili bo było za ciemno, zeby jej szukać. Rano znów interweniowali ludzie i po raz drugi jeden z panów podchodząc do sarny stwierdził, że no przecież uciekła. I odjechali po raz drugi. A zwierzę obolałe i zmarznięte nie było w stanie iść daleko. Dopiero upór mieszkańców doprowadził do kolejnego przyjazdu panów z Azylu oraz strażników miejskich i zostali oni " zmuszeni" przez ludzi do łapania sarny. Ta akcja to kpina i gdyby nie było telewizji to sarna umarłaby z wychłodzenia lub zostałaby pogryziona przez psy w nocy. Nie było woli pomocy zwierzęciu ze strony słóżb. Niestety...

Pozostałe