Małopolskie wsparcie dla OSP z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego

  • 28.05.2019, 13:23
  • Natalia Tryba
tar-2019-05-28_wsparcie_dla_osp_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
15 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z pow. tarnowskiego i 3 z pow. dąbrowskiego otrzymało dotację w kwocie 620 tys. zł. na remonty i modernizację swoich remiz. Promesy gwarantujące dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji konkursu "Małopolskie Remizy 2019" przekazała beneficjentom Anna Pieczarka z zarządu województwa.

W ramach konkursu w powiecie dąbrowskim, dotację na kwotę 113, 5 tys. złotych otrzymały gminy Bolesław, Dąbrowa Tarnowska i Gręboszów. Do powiatu tarnowskiego trafiło 508 tys. złotych. Środki finansowe zyskały gminy: Ciężkowice, Gromnik. Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny, Tarnów, Tuchów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn i Żabno.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe