Zatrzymani mężczyźni w wieku 34 i 37 lat - działali wspólnie i w porozumieniu, wytwarzając alkohol w swoich mieszkaniach na terenie miasta. Policjanci podczas przeszukań zabezpieczyli łącznie 21 litrów nielegalnie wytworzonego alkoholu. Funkcjonariusze ujawnili również kompletny sprzęt służący do wytwarzania i destylacji alkoholu, a także substrat w postaci zacieru, przygotowany do dalszej produkcji.
Dodatkowo przy obu mężczyznach ujawniono środki odurzające w postaci marihuany. 34-latek posiadał ponad 17 gramów, natomiast 37-latek ponad 51 gramów tego narkotyku.
Obaj mieszkańcy Tarnowa usłyszeli już zarzuty i przyznali się do popełnienia czynów, o które zostali podejrzani. Za nielegalną produkcję alkoholu oraz posiadanie środków odurzających grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


















































![Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo] Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-podejrzany-o-kradziez-elementow-infrastruktury-kolejowej-zatrzymany-przez-policje-wideo-1763752319.jpg)











![Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-podejrzany-o-kradziez-elementow-infrastruktury-kolejowej-zatrzymany-przez-policje-wideo-1763752318.jpg)




















![Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-podejrzany-o-kradziez-elementow-infrastruktury-kolejowej-zatrzymany-przez-policje-wideo-1763752317.jpg)



