Złoto i pieniądze w komisariacie policji czekają na właściciela

  • 19.06.2022, 02:03 (aktualizacja 19.06.2022, 09:02)
  • Źródło: KMP Tarnów
Złoto i pieniądze w komisariacie policji czekają na właściciela

Początkiem czerwca mieszkanka powiatu brzeskiego znalazła zawiniątko, a w nim sporą ilość gotówki w obcej walucie i sztabkę złota. Osoba, która zgubiła pieniądze oraz złoto może je odebrać w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum.

Na początku czerwca do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum zgłosiła się mieszkanka powiatu brzeskiego, która przyniosła znalezioną gotówkę. Jak twierdziła kobieta spacerując ulicą Krakowską pierwszego czerwca, około godziny 15.15 znalazła na chodniku zawiniątko. W środku odkryła sporą ilość waluty i sztabkę złota. Znalezione pieniądze zaniosła do komisariatu przy ul. Narutowicza. 

Policjanci wszczęli postępowanie w związku z odnalezieniem wartości pieniężnych, a zguba czeka na właściciela w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum ul. Narutowicza 6. Można kontaktować się telefonicznie z prowadzącym czynności pod numerem telefonu 47 831 2186. Informację można również wysłać na skrzynkę internetową poczty elektronicznej [email protected]

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe