Pasy mistrzowskie jadą do Lisiej Góry! Amelia Stelmach i Dominik Taraszka ze światowymi tytułami WKF
Ogromny sukces sportowy dla regionu. Reprezentanci Lisiej Góry – Amelia Stelmach i Dominik Taraszka – sięgnęli po prestiżowe tytuły federacji World Kickboxing Federation (WKF).
Amelia Stelmach wywalczyła tytuł Mistrzyni Świata WKF, potwierdzając swoją dominację na arenie międzynarodowej. Z kolei Dominik Taraszka zdobył pas Mistrza Intercontinental WKF, dokładając kolejny ważny triumf do sportowej historii regionu.
Mistrzowskie pasy trafią do Lisiej Góry, co jest powodem do dumy nie tylko dla lokalnej społeczności, ale i całej gminy. Zawodnicy podkreślają, że sukces to efekt ciężkiej pracy, determinacji oraz wsparcia kibiców i sponsorów.
„Sukces zaczyna się w głowie” – przypomina Adam Wójcik, wskazując na mentalne przygotowanie jako fundament sportowych zwycięstw.
Szczególne podziękowania kierowane są do kibiców oraz partnerów wspierających rozwój zawodników, w tym Gminy Lisia Góra, firm Filabora, Magazimm – Regały Magazynowe, Arkan oraz Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Reha Medica z Tarnowa i Nowego Sącza.
To kolejny dowód na to, że w naszym regionie rodzą się mistrzowie światowego formatu.

















































































