Niespełna milion złotych na remonty dróg w powiecie bocheńskim

  • 07.05.2021, 18:52
  • Gabriela Kudła
prawie-milion-zlotych-dla-powiatu-bochenskiego-z-rzadowego-funduszu-rozwoju-drog.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz wręczył samorządowcom z powiatu bocheńskiego symboliczne czeki na budowę i remont nowych dróg w regionie. Rozdysponowane środki pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i trafiły na ręce przedstawicieli dwóch gmin z powiatu bocheńskiego - gminy Nowy Wiśnicz oraz gminy Trzciana.

 

Powiat bocheński otrzymał dofinansowanie w kwocie blisko miliona złotych, włodarze gmin już teraz wiedzą, w jaki sposób rozdysponują fundusze.

Senator RP Włodzimierz Bernacki wyraził nadzieję, że nowe inwestycje przyczynią się do dalszego rozwoju regionu bocheńskiego.


Zdaniem posłanki Józefy Szczurek-Żelazko  modernizacja dróg lokalnych poprawi nie tylko komunikację z większymi miastami, ale także wpłynie na bezpieczeństwo mieszkańców. 


Dodajmy, że oficjalne wręczenie czeków gminów odbyło się budynku ratusza w Nowym Wiśniczu. 
 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe