Małopolska poszukuje kreatywnych uczniów

  • 14.04.2021, 17:00
  • Natalia Tryba
mml.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Samorząd Województwa Małopolskiego ogłosił kolejne konkursy, które są skierowane nie tylko do dzieci i młodzieży, ale i dorosłych. Pierwszy nosi tytuł "Małopolska! Postaw na edukację" a jego celem jest poprawa szans kształcenia dla wszystkich mieszkańców województwa. To oferta skierowana do organizacji pozarządowych.

W związku z trwającą pandemią  - ważne będą  także projekty podnoszące kompetencje cyfrowe wśród dzieci i młodzieży.

Rzeczywistość wymaga adaptacji a działanie hybrydowe jest wykorzystywane na szeroką skalę  - organizatorzy zachęcają, by przygotować projekty zarówno w formie online jak i rzeczywistej.

Drugi z projektów to działania mające na celu oddanie hołdu świętemu Maksymilianowi. Sejmik Województwa Małopolskiego podjął rezolucję, która mówi, że rok 2021 będzie rokiem Kolbego. Konkurs "święty Maksymilian patronem trudnych czasów" jest propozycją dla uczniów małopolskich szkół. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe