Most pontonowy powstanie na Wiśle na styku dwóch powiatów: bocheńskiego i proszowickiego. Przeprawa będzie zlokalizowana między Sierosławicami a Świniarami. W tej sprawie w Nowym Brzesku podpisano list intencyjny. W tym wydarzeniu uczestniczył wicemarszałek Łukasz Smółka.








































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)
















![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500352.jpg)














![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500325.jpg)






