PWSZ w Tarnowie: Nowa specjalność i studia niestacjonarne na kierunku chemia. Niedługo rusza rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

  • 21.05.2020, 13:08
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-05-21-pwsz-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kontrola jakości w chemii to nowość wśród specjalności na kierunku chemia w tarnowskiej PWSZ. Obok niej, w katedrze chemii można też studiować: chemię medyczną, chemię stosowaną, chemię żywności i ratownictwo chemiczne. W sumie to aż 5 specjalności na tym kierunku. Kontrola jakości w chemii to specjalność, którą stworzono jako odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku pracy.

Dodatkowo, już od tego roku w PWSZ w Tarnowie będzie można studiować chemię niestacjonarnie, w tym trybie uruchomiona zostanie specjalność: chemia stosowana.

Warto dodać, że już od 1 czerwca rusza rekrutacja na studia w PWSZ. Ze względu na sytuację związaną z pandemią, nabór będzie prowadzony za pomocą sieci w trybie ciągłym. Dodatkowym ułatwieniem jest brak rozmów kwalifikacyjnych i egzaminów wstępnych, które do tej pory były obowiązkowe na niektórych kierunkach.

W tarnowskiej PWSZ można studiować na 20 kierunkach i ponad 30 specjalnościach. Uczelnia prowadzi studia licencjackie inżynierskie, magisterskie i podyplomowe w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Od roku akademickiego 2020/2021 zwiększona jest liczba kierunków na których będzie można uzyskać tytuł magistra.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe