Pożar domu w Czermnej

  • 25.08.2019, 06:15
  • Zbigniew Filar
tar-2019-08-25-pozar_czermna_con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W miejscowości Czermna tuż po północy doszło do pożaru niezamieszkałego domu. Po przybyciu na miejsce jednostek straży pożarnej, strażacy przystąpili do gaszenia ognia, którego ognisko znajdowało się w jednym z pomieszczeń.

Zagrożone pożarem były również zarośla wokół budynku oraz pobliski las. W działaniach brało udział 7 jednostek straży pożarnej w liczbie 36 strażaków. Na miejsce zadysponowana została również koparka.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia przez osoby trzecie znajdujące się w budynku. Na miejscu działań obecne było pogotowie energetyczne, którego pracownicy wyłączyli na czas działań strażaków linię energetyczną, w tym czasie część mieszkańców miejscowości Czermna była bez prądu.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe