Mościce oczami najmłodszych. Wręczono nagrody w konkursie plastycznym

  • 17.06.2021, 16:40
  • Natalia Tryba
csm-konkurs.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 150 uczestników wzięło udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Radę Osiedla Mościce. Zadaniem przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych było artystyczne zaprezentowanie najciekawszych, ich zdaniem, miejsc. Nagrodzono wszystkich uczestników, a 50 prac zasłużyło na dodatkowe wyróżnienie.

- Byliśmy bardzo zaskoczeni, bo w konkursie wzięło udział aż 150 dzieci. Prace były piękne, różnorodne. Miałyśmy wielki problem, by wybrać te najlepsze, ale nagrodzone były te najciekawsze i otrzymały wyróżnienia od życzliwych sponsorów.

Nagrody wyróżnionym wręczono podczas spotkania z uczestnikami, ale wcześniej do placówek, które wzięły udział w konkursie trafiły pamiątki dla wszystkich, zaangażowanych maluchów. Konkurs wsparło Województwo Małopolskie. 

- Województwo Małopolskie wspiera wszystkie fajne inicjatywy, ponieważ samorząd obejmuje cały teren Małopolski. Nie mogło zatem braknąć wsparcia województwa w Tarnowie. Ja się bardzo cieszę Rada Osiedla Mościce razem z jednostką województwa, czyli Centrum Sztuki Mościce organizuje tak fantastyczne wydarzenia. 

Zdecydowana większość prac przedszkolaków i uczniów prezentowała budynek Centrum Sztuki Mościce jako najciekawszy obiekt w dzielnicy. 

- Bardzo się cieszę, że dominującym  elementem prac był budynek Centrum Sztuki Mościce i to bardzo dobrze wpisuje się w nasze obchody, bo sam budynek obchodzi w tym roku 50-lecie działalności. 
 
- Z Mościcami kojarzą się miejsca pełne zieleni, czyli parki, Centrum Sztuki Mościce, stadion, pływalnia, parafia, place zabaw. To miejsca, gdzie przebywają, odpoczywają. Bardzo wiele obiektów naszej dzielnicy zostało utrwalone w tych pracach. 

Najmłodsi opowiedzieli nam o swoich pracach i o tym, co w Mościcach podoba im się najbardziej. Dodajmy, że organizatorzy mają nadzieję, że kolejne edycje konkursu będą cieszyły się rosnącą popularnością. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe