Z Narutowicza na Ostrogskich. Za rok część Starostwa Powiatowego w Tarnowie czeka przeprowadzka

  • 18.01.2021, 15:52
  • Wioletta Zarębska
tar-2021-01-18-ostrogskich-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawdopodobnie za rok Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie zmieni lokalizację. Zostanie on przeniesiony z budynku przy ul. Nartowicza 38 na ul. Ostrogskich. Na razie władze powiatu ogłosiły przetarg na wyłonienie wykonawcy, który zaadaptuje przestrzeń do potrzeb urzędu.

Budynek obecnie jest w stanie surowym. Firma, która wygra przetarg będzie miała za zadanie wykończyć obiekt pod klucz. Powiat ma na ten cel zarezerwowane 8,5 miliona złotych.

Zaletą nowego obiektu ma być bliskość obwodnicy i dogodny dojazd dla osób chcących załatwić sprawy. Dodatkowym atutem ma być duży parking, który będzie dostępny dla petentów.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe