Tarnowski teatr poszukuje aktorki, która zagra główną rolę w „Mady-Baby.edu”

  • 16.10.2020, 14:44
  • Natalia Tryba
tar-2020-10-16_madybabyedugot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ogłasza casting do głównej roli żeńskiej w sztuce „Mady-Baby.edu”. Spektakl miał premierę w listopadzie 2009 roku. Teraz po ponad 10 latach, w sezonie poświęconym pamięci Edwarda Żentary, tarnowscy aktorzy chcą go przedstawić na nowo.

Do udziału w przesłuchaniu zapraszamy aktorki w wieku do 27 lat, absolwentki państwowych wyższych szkół teatralnych lub filmowych. Bohaterka sztuki napisanej w bliskiej realizmowi konwencji ma piętnaście lat, stąd przy wyborze aktorki będzie brany pod uwagę m.in. jej adekwatny do wieku postaci wygląd.

Przesłuchanie odbędzie się 28 października od godz. 10.00 w siedzibie Teatru przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie. Próby rozpoczną się w listopadzie 2020 roku. Planowany termin premiery: 23 stycznia 2021.

Zgłoszenia wraz z CV (demo aktorskie) prosimy wysyłać na adres: [email protected] do 23 października (w przypadku dużej ilości zgłoszeń dyrekcja teatru zwróci się z odpowiedzią do wybranych osób). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (14) 688 32 88. Zainteresowanym wysyłamy tekst sztuki.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe