Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Przekazanie ostatnich 10 z puli 50 karetek dla małopolski, jedna z nich trafi do Tarnowa

W poniedziałek, 21 września do małopolskich szpitali trafiło 10 nowoczesnych, w pełni wyposażonych karetek pogotowia, które zostały zakupione w ramach Pakietu Medycznego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. W sumie do regionu, zgodnie z planem, trafiło 50 nowych ambulansów. Ich zakup został sfinansowany z Funduszy Europejskich.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Po wybuchu pandemii pierwszy etap naszych działań skierowaliśmy w stronę małopolskiej służby zdrowia, a wszystko po to by chronić zdrowie i życie mieszkańców. Naszym lekarzom, ratownikom i pielęgniarkom zapewniliśmy zarówno środki ochrony osobistej, jak i odpowiedni sprzęt. Było to możliwe nie tylko dzięki unijnym dotacjom, ale także dzięki dobrej i sprawnej współpracy z naszymi partnerami. Za ich pośrednictwem ta pomoc bardzo szybko docierała tam, gdzie była najbardziej potrzebna

– mówi marszałek Witold Kozłowski.

Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował, że karetki będą w każdym z tych miejsc, gdzie pracują zespoły ratowników.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Pakietu Medycznego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. W ramach Pakietu Medycznego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej 47 partnerów z Małopolski otrzymuje środki ochrony indywidualnej, sprzęt medyczny, w tym właśnie 50 nowoczesnych ambulansów

- powiedział wicemarszałek Łukasz Smółka.

Gdzie trafi 10 nowoczesnych karetek?

Ambulanse - ostatnie 10 pojazdów z puli 50 karetek dla małopolskich szpitali - trafiły do: Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie, Nowym Sączu, Niepołomicach, Skawinie, Chrzanowie oraz Szpitali w Limanowej, Gorlicach, Oświęcimiu i Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W uroczystym przekazaniu ambulansów wzięli udział m.in.: wicemarszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka, wojewoda małopolski Łukasz Kmita, wicewojewoda Zbigniew Starzec, Jadwiga Wójtowicz - radna województwa małopolskiego, docent Marcin Krzanowski ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Małgorzata Popławska – dyrektor Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, Marek Maślerz - wicedyrektor Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, a także: dyrektor Kazimiera Kunecka reprezentująca Pogotowie Ratunkowe w Tarnowie, p. Bożena Budzik z Pogotowia w Nowym Sączu, dyr. Bogusław Pilch - Pogotowie w Niepołomicach, dyr. Michał Pularek - Pogotowie Ratunkowe w Skawinie, dyr. Artur Baranowski - Szpital Powiatowy w Chrzanowie, dyr. Marcin Radzienta - Szpital Powiatowy w Limanowej, dyr. Marian Świerz - Szpital w Gorlicach, dyr. Edward Piechulek - Szpital Powiatowy w Oświęcimiu.

Planując założenia pakietu medycznego, staraliśmy się, aby wszystkie służby, które za nie odpowiadają, miały możliwość korzystania  z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz z jak najlepszego sprzętu. Służą temu między innymi środki unijne

– mówi Łukasz Smółka, wicemarszałek Małopolski.

Najważniejsze jest zdrowie pacjentów i bezpieczeństwo zespołów ratownictwa medycznego, a nasze karetki będą w pełni przygotowane do transportu chorych na COVID-19

– podkreśla wicemarszałek Łukasz Smółka.

Wojewoda Łukasz Kmita dziękował za wielki wysiłek i profesjonalizm ratowników oraz wszystkich służb medycznych, których funkcjonowanie ma olbrzymie znaczenie, szczególnie w trudnym czasie epidemii. Wojewoda podkreślił dobrą współpracę, a także zaangażowanie Zarządu Województwa Małopolskiego, w tym wicemarszałka Łukasza Smółki, dzięki którym ten tak nowoczesny i potrzebny sprzęt wzmacnia potencjał małopolskich szpitali i pogotowia.

Głos zabrała również m.in. radna województwa Jadwiga Wójtowicz, podkreślając znaczenie zrealizowanego zadania, przypominając jak wielką wartością dla każdego z nas jest zdrowie, a jednocześnie życząc, aby dopisywało ono wszystkim.

Zakup karetek koordynuje Krakowskie Pogotowie Ratunkowe. Wartość jednego samochodu to ponad 600 tys. zł, a całkowity koszt wszystkich pięćdziesięciu pojazdów to około 31 mln zł.

Ambulanse to nowoczesne samochody, które zostały w pełni wyposażone w sprzęt medyczny, a także urządzenia łączności i urządzenia informatyczne. Każdy ambulans jest wyposażony zgodnie z wymogami systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego i zawiera m.in.: nosze, krzesełko kardiologiczne, defibrylator i respirator, a nawet plecaki ratownicze i torby pediatryczne. Dodatkowo, karetki mają na pokładzie urządzenia do mechanicznej kompresji klatki piersiowej, które są niezwykle pomocne w trakcie akcji resuscytacyjnych.

Ambulanse, w związku z trwająca epidemią koronawirusa, wyposażone są też w fumigatory, czyli aparaturę do dezynfekcji.

Gdzie trafiły już karetki?

Pierwsze dwa pojazdy już w połowie maja dotarły do Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Pod koniec czerwca 10 kolejnych ambulansów zyskały: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni im. bł. Marty Wieckiej, Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej, Szpital św. Anny w Miechowie, Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach oraz Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach. 30 lipca, podczas kolejnej transzy przekazania pojazdów karetki otrzymały: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu oraz Szpital Powiatowy im. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem. Pozostałe karetki zyskały: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzesku, Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie, Krakowskie Pogotowie Ratunkowe, Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu, SP ZOZ Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej w Bochni, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach, Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu.

17 sierpnia br., w ramach poprzedniej transzy, 16 nowoczesnych ambulansów trafiło również do: Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie, Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myślenicach, a także do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego oraz Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

***

Małopolska Tarcza Antykryzysowa została podzielona na trzy etapy. I etap buduje pakiet medyczny (190 mln zł), pakiet przedsiębiorczości (336,5 mln zł) i pakiet płynności finansowej (111 mln zł). II etap to pakiet społeczny (55,2 mln zł) i pakiet edukacyjny (35 mln zł). III etap to pakiet rozwoju (279 mln zł). W sumie na realizację działań w poszczególnych obszarach przeznaczono 1 mld zł z Funduszy Europejskich oraz budżetów państwa i województwa.

 


Podziel się
Oceń

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!

Reklama
Wernisaż wystawy pt. "NEOSECESJA" Wernisaż wystawy pt. "NEOSECESJA" Data rozpoczęcia wydarzenia: 11.06.2026 Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "NEOSECESJA" 11 czerwca 2026 o godz. 18.00 w Galerii "ARTEKA", Wałowa 16 Artyści: Piotr Franciszek Barszczowski BONDAROWSKI Anna Chwistek Magdalena Latawska-Honkisz Katarzyna Chmiel - Kate Hope Krystyna Malinowska Maggie Piu Monika Stec Agnieszka Wencka NEOSECESJA – artyści i ich dzieła, nurt w sztuce współczesnej, oddający ducha Secesji, przemycający „echo” Art Nouveau w XXI w. To nowa odsłona miękkiej linii, symbolizującej tęsknotę za harmonią
 i wartościami płynącymi z natury, w świecie nowoczesnych technologii.   Brzesko zaprasza na trening! Brzesko zaprasza na trening! Data rozpoczęcia wydarzenia: 23.06.2026 Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Brzesko ponownie zaprasza na plenerowe wakacyjne treningi! Tym razem oferta została poszerzona o dodatkowe aktywności! Będą mieli Państwo okazję zadbać o formę, aktywnie spędzić czas, poznać nowe osoby i wypróbować nowe dyscypliny. Aktywnie przez całe lato! Zdrowy, aktywny styl życia bez nałogów.Do udziału zaprasza Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Kultury, Burmistrz Brzeska Tomasz Latochą, dyrektor Wydziału Strategii i Rozwoju UM Barbara Kuczek oraz Fizjo & Fitness Klaudia Jeleń, Zumba Jolka Team, Fiku-Miku Klaudia Solak, Extreme City i Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji!Rozkład jazdy na lipiec i sierpień:- Wtorkowe treningi (godz. 18:30 – 20:00, plac przed RCKB) - Plenerowe ćwiczenia z Klaudią Jeleń. W czasie treningu wspaniałe atrakcje dla najmłodszych zapewnią animatorki z Fiku-Miku Klaudia Solak.- Czwartkowa zumba (godz. 18:30 – 19:30, plac przed RCKB) - Prowadzi Jola Gondek. Zajęcia dla uczestników w każdym wieku!- Letnie warsztaty na skateparku (11 lipca, 25 lipca, 1 sierpnia, 29 sierpnia, godz. 15:00 – 18:00) - Coś dla fanów rolek, deskorolki i hulajnogi. Warsztaty z instruktorami Extreme City są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i średniozaawansowanych. Na miejscu będzie działać darmowa wypożyczalnia sprzętu dla uczestników.WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST WOLNY!- Dodatkowo - Gratka dla młodych pływaków (Kryta Pływalnia BOSiR, ul. Wiejska 12) - W lipcu i sierpniu druga oraz każda kolejna godzina pływania na basenie jest całkowicie darmowa dla osób do 18. roku życia. 
Brzesko Okocim Festiwal 2026. Trzy dni koncertów, atrakcji i rodzinnej zabawy Brzesko Okocim Festiwal 2026. Trzy dni koncertów, atrakcji i rodzinnej zabawy Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026 W dniach 26–28 czerwca 2026 roku odbędzie się Brzesko Okocim Festiwal. Wydarzenie zaplanowano w kilku lokalizacjach na terenie Brzeska, m.in. na terenach zielonych przed RCKB, placu Kazimierza Wielkiego, w Ogródku Jordanowskim oraz na Rynku Brzeskim.Organizatorami wydarzenia są Gmina Brzesko oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku. Festiwal potrwa trzy dni i obejmie koncerty, konkursy, zabawy dla dzieci oraz wydarzenia plenerowe.Piątek: atrakcje dla najmłodszychPierwszy dzień festiwalu, piątek 26 czerwca, upłynie pod znakiem rodzinnych atrakcji. Na terenach zielonych przed RCKB od godziny 12:00 do 20:00 odbędzie się Festiwal Dziecięcej Radości. W programie zapowiedziano m.in. dmuchańce, łucznictwo, zabawy ruchowe, euro bungee, warsztaty oraz animacje.O godzinie 18:00 rozpocznie się zabawa i tańce z Impra Team.Sobota: koncerty i Konkurs Browaru OkocimW sobotę, 27 czerwca, wydarzenia rozpoczną się na terenach zielonych przed RCKB. O godzinach 14:00, 15:00 i 16:00 zaplanowano piana party dla najmłodszych.Główna część sobotniego programu odbędzie się na placu Kazimierza Wielkiego. O godzinie 17:00 nastąpi otwarcie imprezy, a następnie o 17:15 wystąpi Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. O 18:00 na scenie pojawi się zespół Dźwięczni.Wieczorem zaplanowano występy głównych wykonawców. O godzinie 19:00 wystąpi Monika Kociołek, o 20:00 odbędzie się Konkurs Browaru Okocim, a o 21:00 koncert da Margaret. Sobotni program zakończy o 22:30 występ Pema & Stanjel Martino Saxophone z muzycznym show na żywo.Niedziela: konkurs psa i koncerty na Rynku BrzeskimOstatni dzień festiwalu, niedziela 28 czerwca, rozpocznie się o godzinie 11:00 w Ogródku Jordanowskim, gdzie odbędzie się konkurs na najsympatyczniejszego psa.Popołudniowa i wieczorna część programu została zaplanowana na Rynku Brzeskim. O 17:00 odbędzie się otwarcie imprezy, a o 17:15 wystąpi „Muzyczna Kraina” Karolina Kotra. O godzinie 18:00 zaplanowano koncert Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku, natomiast o 19:00 wystąpi Storm, laureat konkursu BFF Star.O godzinie 20:00 publiczność usłyszy duet Waldemar Malicki & Małgorzata Krzyżanowicz, a o 21:00 rozpocznie się koncert „Z Wiednia na Broadway” w wykonaniu Orchestre de la Cour pod dyrekcją Filipa Hugeta.Prowadzącym wydarzenie będzie Kamil Nosel. Plakat informuje również o zapisach na wybrane wydarzenia poprzez formularze dostępne za pomocą kodów QR. XIX Festiwal Muzyczne Tarasy - Folkowe brzmienia świata XIX Festiwal Muzyczne Tarasy - Folkowe brzmienia świata Data rozpoczęcia wydarzenia: 02.07.2026 Cztery lipcowe wieczory, cztery różne muzyczne światy i jedno wspólne źródło – folk. XIX Festiwal Muzyczne Tarasy zaprasza w podróż przez brzmienia zakorzenione w folku, otwarte na świat i współczesną wrażliwość. To spotkanie z artystami, którzy czerpią z muzyki źródeł, odważnie łącząc ją z jazzem, world music czy nowoczesnymi aranżacjami. Dzięki tej fuzji powstają koncerty pełne energii, autentyczności i emocji, które przekraczają granice gatunków i kultur.„Każdy wieczór odkryje inne oblicze tradycji – od żywiołowych rytmów Bałkanów, przez ludowe opowieści Kujaw i Pałuk, po góralską energię i muzyczne inspiracje z różnych stron świata. Zapraszamy do świata, w którym tradycja staje się inspiracją do twórczych poszukiwań, a folk nabiera nowych barw i znaczeń. To muzyka poruszająca, żywiołowa i bliska ludziom.”Karolina Wójs – dyrektor Festiwalu Muzyczne TarasySzczegóły programowe2 lipca, godz. 20:00 - Dikanda Wieczór otwarcia wypełni energia i żywiołowość muzyki świata inspirowanej Bałkanami, Bliskim Wschodem i Orientem w autorskim wydaniu. Dikanda to międzynarodowa marka polskiego world music. Artyści mają na swoim koncie wiele koncertów na całym świecie, znaczące nagrody, ugruntowaną pozycję na międzynarodowej scenie world music i 8 albumów. W blisko trzydziestoletniej historii zespół dał ponad dwa tysiące koncertów od USA po Bangladesz, od Szwecji po Maroko -zdobywając uznanie publiczności i krytyków. Siłą Dikandy jest wyjątkowa więź z publicznością oraz koncertowa energia, która zamienia każdy występ w pełną emocji podróż przez dźwięki, kultury i historie. Muzycy nieustannie poszukują nowych środków wyrazu, czerpiąc inspiracje z międzykulturowych spotkań i tradycji muzycznych. Efektem są odważne brzmienia, zakorzenione w muzyce źródeł, a jednocześnie świeże i współczesne. 9 lipca, godz. 20:00 - SVAHYSubtelne, kobiece głosy, niezwykła siła wokalu i tradycja pieśni Kujaw oraz Pałuk w harmonijnych aranżacjach. Laureatki prestiżowych nagród, które zdobyły rozpoznawalność dzięki  udziałowi w filmie „Znachor” zachwycając zarówno publiczność i krytyków. Historia zespołu SVAHY rozpoczęła się od fascynacji trzech wokalistek tradycyjną muzyką ludową. W pieśniach Pałuk i Kujaw odnalazły niezwykłe opowieści o codziennym życiu, emocjach i świecie dawnych mieszkańców. Dziś z czułością i artystyczną wrażliwością wydobywają je na nowo, tworząc muzyczny most między przeszłością a współczesnością. Brzmienie zespołu SVAHY wzbogacają wyjątkowe instrumenty tradycyjne jak bęben obręczowy, baraban, suka biłgorajska czy lira korbowa, które nadają koncertom niepowtarzalny charakter.16 lipca, godz. 20:00 - Chudoba Legenda łącząca tradycje polskie z otwartością na świat. Od ponad trzydziestu lat Chudoba zaprasza słuchaczy do świata pełnego barwnych melodii, żywiołowych rytmów i wzruszających pieśni zakorzenionych w tradycjach wielu kultur. Inspirując się muzyką polską, romską, bałkańską, łemkowską, słowacką i żydowską, zespół tworzy pełne pasji koncerty, w których energia spotyka się z liryzmem i opowieścią. Laureaci Grand Prix konkursu „Nowa Tradycja” i wielokrotni reprezentanci Polski na międzynarodowych festiwalach, od lat zachwycają autentycznością. Brzmienie akustycznych instrumentów oraz wielogłosowy śpiew przywołują atmosferę dawnych spotkań i radości płynącej z bycia razem. Chudoba z niezwykłą swobodą prowadzi publiczność przez muzyczne krajobrazy Europy, przypominając, że folk to przede wszystkim emocje, wspólnota i autentyczna muzyczna energia. 23 lipca, godz. 20:00 - Megitza Góralska energia, charyzmatyczny głos i odważne muzyczne poszukiwania – Megitza od lat udowadnia, że folk nie zna granic. Jej twórczość wyrasta z podhalańskich korzeni, ale równie naturalnie czerpie z jazzu, bluesa, country i muzyki świata, tworząc brzmienie pełne wolności i autentyczności. Artystka przez wiele lat rozwijała swoją karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie kształtował się jej styl. Występowała na prestiżowych scenach Europy i Ameryki, m.in. podczas Montreux Jazz Festival i Jazz Fest Wien, a jej koncerty zachwycają żywiołową energią oraz wyjątkową sceniczną charyzmą. W muzyce zespołu Megitza słychać zarówno echo tatrzańskich hal, jak i puls amerykańskich dróg. To pełna pasji opowieść o spotkaniu tradycji z nowoczesnością, w której góralska dusza odnajduje wspólny język z rytmami świata.  
Reklama
SKUP MICROCARÓW -SPRAWNE I USZKODZONE- MICROCAR LIGIER CHATENET JDM AIXAM SKUP MICROCARÓW -SPRAWNE I USZKODZONE- MICROCAR LIGIER CHATENET JDM AIXAM SKUP MICROCARÓW W KAŻDYM STANIE! SPRAWNE, USZKODZONE LUB DO POPRAWEK! PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE: DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI! CHCESZ SZYBKO SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD ? ZADZWOŃ- PRACUJEMY 7 DNI W TYGODNIU! DOJEŻDŻAMY NA MIEJSCE, PŁACIMY GOTÓWKĄ OD RĘKI. SPRZEDAJ SWOJEGO MICROCARA JESZCZE DZIŚ. AIXAM LIGIER MICROCAR CHATENET JDM BELLIER PIAGGIO CASALINI SKUPUJEMY WSZYSTKIE MARKI MICROCARÓW NA KATEGORIE PRAWA JAZDY AM, MOTOROWER! TEL: 506816452 Cupra Terramar do ślubu – Tarnów | Kraków | Rzeszów Cupra Terramar do ślubu – Tarnów | Kraków | Rzeszów Cena: 700 PLN Szukasz wyjątkowego samochodu do ślubu, który będzie elegancki, nowoczesny i zrobi świetne wrażenie na zdjęciach. Oferujemy wynajem białej Cupry Terramar.Auto prezentuje się niezwykle efektownie – nowoczesna sylwetka, jasny lakier, eleganckie wnętrze i możliwość dekoracji kwiatami sprawiają, że idealnie pasuje do wyjątkowego dnia Pary Młodej.Oferujemy:- wynajem samochodu do ślubu wraz z kierowcą.Cupra Terramar świetnie sprawdzi się zarówno przy klasycznych, jak i nowoczesnych uroczystościach. To propozycja dla osób, które chcą połączyć elegancję, komfort i sportowy charakter.Obsługiwane lokalizacje:Tarnów, Kraków, Rzeszów oraz okolice.Rezerwacje terminów ślubnych – zapraszamy do kontaktu.*cena zawarta w ogłoszeniu obejmuje obsługę ślubu na terenie Tarnowa i bliskich okolic.  SKUP MOTOCYKLI POWYPADKOWYCH ROZBITYCH PO WYPADKU USZKODZONYCH SKUP MOTOCYKLI POWYPADKOWYCH ROZBITYCH PO WYPADKU USZKODZONYCH SKUP MOTOCYKLI POWYPADKOWYCH ROZBITYCH I USZKODZONYCH PO WYPADKU! Wszystkie mark i modele! SKUPUJEMY MOTOCYKLE W PEŁNI SPRAWNE, USZKODZONE, POWYPADKOWE LUB DO ZŁOMOWANIA! Dojeżdżamy na miejsce, płacimy gotówką od ręki! Dziś dzwonisz- dziś sprzedajesz! CHCESZ SZYBKO SPRZEDAĆ SWÓJ MOTOCYKL, MOTOROWER, QUADA? NAPISZ, ZADZWOŃ- DOGADAMY SIĘ!!! Kontakt 24h/7 Przyjedziemy do Ciebie! Gotówka od ręki! Tel: 506 816 452 CAŁA POLSKA Do wyszukiwarki: rozbitych rozbity rozbite dzwon po dzwonie po wypadku wypadek wypadki dzwon motocykl motocykle motocyklem motocyklowe motocykli motor motory motorów skuter skutery skuterów quad quady quadów atv kład kładów wodne wodnych wodny śnieżne śnieżnych śnieżnych śnieżny po wypadku wypadek na motocyklu motocyklowy wypadki motocyklowe motocyklowy powypadkowych powypadkowy powypadkowe po wypadku po ślizgu ślizg poślizg po glebie wypadki wypadek wypadkowych wypadkowy na terenie całej cała polski polska polsce gotówka gotówkę skup kupię kupno odkup sprzedać sprzedaj sprzedaż przyjedzie przyjazd z przyjazdem dojedziemy dojeżdżamy
Mieszkanie 3-pokojowe  60 m² po remoncie! Mieszkanie 3-pokojowe 60 m² po remoncie! Cena: 599000 PLN Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m² po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal. Funkcjonalny układ obejmuje 3 niezależne pokoje, jasną kuchnię wykonaną na wymiar, elegancką łazienkę, osobne WC, przestronny przedpokój z licznymi zabudowami oraz balkon. To 60 m², które zaskakuje przestronnością. Funkcjonalny układ,ogromna ilość szaf w zabudowie i praktycznych schowków oraz panoramiczny widok sprawiają, że mieszkanie daje poczucie przestrzeni znacznie większej niż wskazuje metraż. Każdy metr został przemyślany, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę na co dzień. W mieszkaniu zastosowano wysokiej klasy materiały: nowoczesną kuchnię z wykończeniem Lacobel, oświetlenie LED, podwieszany sufit z efektownym systemem światła sterowanym pilotem, wysokiej jakości panele AC6 oraz łazienkę wykończoną gresem i mozaiką. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – jest gotowy do zamieszkania. Prawdziwym atutem jest panoramiczny widok na miasto oraz Tatry, który można podziwiać z okien i balkonu. Brak zabudowy „okno w okno” zapewnia prywatność oraz poczucie przestrzeni. To idealna propozycja dla wymagającej pary, rodziny lub osób ceniących wysoki standard wykończenia i komfort życia, bez konieczności przeprowadzania remontu. Cena: 599 000 zł Zapraszam na prezentację. Joanna Magiera ☎ 725 385 853 Mieszkanie 3-pokojowe  60 m² po remoncie! Mieszkanie 3-pokojowe 60 m² po remoncie! Cena: 599000 PLN Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m² po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal. Funkcjonalny układ obejmuje 3 niezależne pokoje, jasną kuchnię wykonaną na wymiar, elegancką łazienkę, osobne WC, przestronny przedpokój z licznymi zabudowami oraz balkon. To 60 m², które zaskakuje przestronnością. Funkcjonalny układ,ogromna ilość szaf w zabudowie i praktycznych schowków oraz panoramiczny widok sprawiają, że mieszkanie daje poczucie przestrzeni znacznie większej niż wskazuje metraż. Każdy metr został przemyślany, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę na co dzień. W mieszkaniu zastosowano wysokiej klasy materiały: nowoczesną kuchnię z wykończeniem Lacobel, oświetlenie LED, podwieszany sufit z efektownym systemem światła sterowanym pilotem, wysokiej jakości panele AC6 oraz łazienkę wykończoną gresem i mozaiką. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – jest gotowy do zamieszkania. Prawdziwym atutem jest panoramiczny widok na miasto oraz Tatry, który można podziwiać z okien i balkonu. Brak zabudowy „okno w okno” zapewnia prywatność oraz poczucie przestrzeni. To idealna propozycja dla wymagającej pary, rodziny lub osób ceniących wysoki standard wykończenia i komfort życia, bez konieczności przeprowadzania remontu. Cena: 599 000 zł Zapraszam na prezentację. Joanna Magiera ☎ 725 385 853 Winobranie 2026 Francja Winobranie 2026 Francja Winobranie we Francji 2026 Praca na winnicy przy zbiorach winogron, bezpłatne zakwaterowanie, zwrot kosztów podróży, wyżywienie. STAWKA GODZINOWA. telefon: 519 374 668, 512 172 225, 882 136 687 [email protected]
Reklama
Reklama

Temperatura: 29°C Miasto: TARNÓW

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama
REGION
Reklama