Kolejny mieszkaniec powiatu tarnowskiego zakażony koronawirusem

  • 27.04.2020, 21:06
  • Natalia Tryba
Kolejny mieszkaniec powiatu tarnowskiego zakażony koronawirusem
Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie są 4 kobiety i 4 mężczyzn, w wieku od 25 do 56 lat, z Krakowa (5 osób), powiatu tarnowskiego (1), bocheńskiego (1) i oświęcimskiego (1). Aktualnie wszystkie te osoby przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 841 osób.

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 14 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 12 do 80 lat, z Krakowa (6 osób), Nowego Sącza (3), powiatu suskiego (3), wielickiego (3), bocheńskiego (3), proszowickiego (1) i wadowickiego (1), którzy w większości przebywali w izolacji.

Niestety musimy również poinformować o śmierci 2 mężczyzn z Krakowa w wieku 68 i 86 lat, którzy przebywali w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Potwierdzono, że przyczyną zgonów był COVID-19. Zmarli mieli choroby współistniejące. Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 29.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe