Dąbrowa Tarnowska. Skorzystaj z infolinii wsparcia psychicznego

  • 01.04.2020, 13:16
  • Natalia Tryba
tar-2020-01-04_pcpr_dtgotowy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, nie mogąc funkcjonować ze względu na rządowe obostrzenia, uruchomiło infolinię wsparcia dla osób, które potrzebują wsparcia psychicznego.

Z powodu rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, wśród społeczeństwa pojawiają się wszelkiego rodzaju lęki i trudne myśli. Gdy wszyscy powinniśmy podporządkować się zaleceniom i zostać w domu, człowiek zaczynać odczuwać frustrację i samotność. Ograniczone kontakty z ludźmi zaczynają negatywnie wpływać na stan psychiczny wszystkich, zarówno tych odbywających dobrowolną kwarantannę jak i tych, którzy zostali poddani kwarantannie przymusowej. Ponadto na pogorszenie stanu psychicznego każdego człowieka nie bez znaczenia jest, jak najbardziej naturalny, lęk przed zarażeniem.

Aby pomóc w tym trudnym czasie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, oferuje wsparcie psychologiczne, psychologów zatrudnionych w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegółowe informacje nt. pomocy znajdują się na stronie www.pcprdt.pl 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe