Małopolska. Kolejni mieszkańcy regionu tarnowskiego zakażeni koronawirusem

  • 31.03.2020, 08:57 (aktualizacja 31.03.2020, 11:18)
  • Wioletta Zarębska
Małopolska. Kolejni mieszkańcy regionu tarnowskiego zakażeni koronawirusem
Biuro prasowe wojewody małopolskiego podało informację o miejscu zamieszkania kolejnych zakażonych koronawirusem. Wśród nich są mieszkaniec Tarnowa oraz kobieta z powiatu tarnowskiego.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 11 osób.

W tej grupie jest 3 mieszkańców Krakowa (młoda kobieta, kobieta i mężczyzna w sile wieku), 1 osoba z Tarnowa (młody mężczyzna) oraz mieszkańcy powiatów: krakowskiego (2 młode kobiety i mężczyzna w sile wieku), wielickiego (starsza kobieta), tarnowskiego (kobieta w sile wieku), proszowickiego (starsza kobieta), brzeskiego (młoda kobieta)

Aktualnie 4 osoby przebywają w izolacji, a 7 jest hospitalizowanych.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 185 osób.

 

Z kolei jak podało Ministerstwo Zdrowia przed godziną 9.00 w Polsce odnotowano już 2132 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 31 osób zmarła z powodu COVID-19. 

 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe