Marek Ciesielczyk: Prezydent nie liczy się z nikim i z niczym, prowadzi monolog a nie dialog

  • 18.02.2020, 12:43
  • Zbigniew Filar
Marek Ciesielczyk 18 02 2020
loadingŁaduję odtwarzacz...

Marek Ciesielczyk radny rady miejskiej w Tarnowie gościem programu "Raport regionu"

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z FB
Z FB 19.03.2020, 07:41
Kolejna kompromitacja prezydenta Ciepieli i miejskich prawników dowodzonych przez Beatę Baran!
Regionalna Izba Obrachunkowa wszczęła postępowanie o stwierdzenie nieważności zaproponowanej przez prezydenta Ciepielę uchwały uzależniającej opłatę za odbiór śmieci od ilości zużytej wody - jako niezgodnej z prawem.
Nazwiska 13 radnych, którzy głosowali za tą absurdalną uchwałą śmieciową znajdziesz tutaj: (napisz do nich, by teraz nie próbowali ponownie wiązać śmieci z wodą): https://m.facebook.com/story.p…
Maria z mościc
Maria z mościc 21.02.2020, 22:50
Ciesielczyk do dymisji. Za to że podatków lokalnych nie płaci
Słodziak z Zielonego
Słodziak z Zielonego 20.02.2020, 20:45
Świetny pomysł, odwołać Ciepielę ! Popieram doktora Ciesielczyka !
Ernest
Ernest 20.02.2020, 14:02
Panie Ciesielczyk. Apeluję kolejny raz. Podpisuj się własnym imieniem i nazwiskiem. a nie Zygmunt. Piotr z Westerplatte. Nazywa się pan Marek Ciesielczyk
Piotr z Krzyża
Piotr z Krzyża 20.02.2020, 15:54
Nie sądzę żeby te wszystkie osoby były zwykłymi fanami Pana Marka
Wyborca Ciesielczyka z Krzyża
Wyborca Ciesielczyka z Krzyża 20.02.2020, 20:43
Ja jestem nie tylko fanem, ale także jednym z kilkuset wyborców p. Ciesielczyka.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.02.2020, 11:28
Trzymam kciuki za panem Ciesielczykiem ! Odwołać Ciepielę!
Piotr z Krzyża
Piotr z Krzyża 20.02.2020, 10:52
Może petycja za obniżeniem wynagrodzenia dla Radnego Ciesielczyka?
Zygmunt
Zygmunt 20.02.2020, 07:54
Bardzo dobrze, że radny Ciesielczyk patrzy na ręce prezydentowi. Znam wielu ludzi, którzy głosowali na Ciepielę, a teraz oceniają go bardzo krytycznie i chcą jego odwołania. Popieram inicjatywę Ciesielczyka obniżenia wynagrodzenia prezydenta Ciepieli.
Polonia USA
Polonia USA 20.02.2020, 02:53
Marek jeszcze jest radnym? Wstyd dla miasta
Mariola
Mariola 20.02.2020, 07:56
Dr ciesielczyk jest radnym już piątą kadencję, co świadczy o zaufaniu, jakim się cieszy w Tarnowie.
JacekzDąbrówkiInfułackiej
JacekzDąbrówkiInfułackiej 19.02.2020, 22:02
Smoku, myślę że jakby Ciesielczykowi naprawdę zależało na dobru Tarnowa to już dawno powinien zająć się powszechnie znanym wątkiem współpracy byłych(na szczęście) radnych z służbami PRL O czym oczywiście nikt nie napisze w ty mieście kolesiostwa i kumoterstwa
JacekzDąbrówkiInfułackiej
JacekzDąbrówkiInfułackiej 19.02.2020, 21:37
Całą radę miasta należałoby wyrzucić na zbity pysk, a zwłaszcza radnych z PiS którzy największy problem w Tarnowie widzą w nazwach ulic
Smoku
Smoku 19.02.2020, 21:42
jacek nie ma co wszystkich generalizować są też i dobrzy radni czyt. pan marek, odwala dobrą robotę choć jego przeszłość jest trochę wątpliwa
Jędrzej
Jędrzej 19.02.2020, 21:31
Oby rządy tego pana się skończyły wraz z kolejnymi wyborami.
Piotr z Krzyża
Piotr z Krzyża 19.02.2020, 21:20
Pan Marek atakując Pana Prezydenta pali za sobą kolejny most w swojej jakże kolorowej karierze politycznej. Czyżby chciał zbliżenia z PiSem w celu miejsca na ich liście w kolejnych wyborach?
Smoku
Smoku 19.02.2020, 21:37
piotrze co ty za głupoty opowiadasz, pan marek zawsze stał w opozycji do osób szkodzących naszemu miastu, a co do pisu to dobrze pamiętamy kiedy pan marek obnażył powiązania rodzinne w szeregach radnych miasta poprzedniej kadencji, chodzi o takie osoby jak małżeństwo koprowskich albo bracia gancarz, potrzeba takiej osoby w tarnowie!
Piotr z Krzyża
Piotr z Krzyża 19.02.2020, 21:55
Przecież Pan Marek wiecznie tylko obrzuca błotem innych, a sam się nie wsławił niczym poza porwaniem córki w Niemczech. Aktualnie jego celem jest też Czesław Kwaśniak. Ma Panu Kwaśniakowi za złe to, że dostał jedynkę na liście w naszym okręgu w jesiennych wyborach, podczas gdy Pan Marek nie znalazł się na liście.
Ernest
Ernest 19.02.2020, 21:14
Podpisywanie się nickami typu Piotr z Westerpallte nie zmieni faktu, że Ciesielczyk jest nieudacznikiem.
Piotr z Westerplatte
Piotr z Westerplatte 19.02.2020, 19:12
Brawo radny Ciesielczyk. W końcu ktoś proponuje coś konkretnego i pożytecznego dla Tarnowa.
Ernest
Ernest 19.02.2020, 20:49
Co takiego proponuje radny Marek?
Ernest
Ernest 19.02.2020, 14:47
https://progressforpoland.org/… Co na to Marek?
Ernest
Ernest 19.02.2020, 14:43
Proszę o referendum w sprawie odwołania z rady Marka Ciesielczyka
Robert sąsiad Marka C
Robert sąsiad Marka C 19.02.2020, 14:32
Znowu komentarze tej samej osoby atakujące Kwaśniaka. Przecież to widać,że to Ciesielczyk te komentarze pisze. Bezrobotny szkodnik tego miasta
Marian
Marian 19.02.2020, 12:46
Ewidentnie widać, że te komentarze pisze jedna i ta sama osoba, co widać po łapkach w górę. Marek przestań pisać ciągle do siebie. Nikt cię w Tarnowie nie szanuję za to co zrobiłeś z córką i była żonę, którą uważałeś za agenta KGB
Marek
Marek 19.02.2020, 12:43
Marek odejdź z polityki. Zajmij się dziećmi z 3 związków i znajdź jakąś pracę a nie żeruj na podatkach innych
Związkowiec z Can Packu
Związkowiec z Can Packu 19.02.2020, 12:54
Myślę, że można ustalić IP tego komputera i skierować sprawę do sądu. Ja bym zachęcił też Prezesa Can Packu do sprawdzenia tego IP.
Ernest
Ernest 19.02.2020, 14:34
Za co? Za to, że ktoś napisał prawdę? Ciesielczyk nie ma pracy. Mial conajmniej 3 żony. Miał słynną sprawę, która opisywały Media w Niemczech
Borzęcok