Tarnów. Co dalej z ograniczeniem prędkości na Elektrycznej? Kierowcy narzekają - miasto odpowiada

  • 28.01.2020, 16:26
  • Natalia Tryba
tar-2020-01-27_elektrycznagot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przebudowa ulicy Elektrycznej w Tarnowie zakończyła się w ubiegłym roku, ale na dwupasmowym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do 30km/h. Powodem jest to, że ulica nadal jest placem budowy.

Dyrektor Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie podkreśla, że sytuacja się ustabilizuje, gdy inwestycja zostanie odebrana.

 

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J.H
J.H 30.01.2020, 07:03
Jechałem wczoraj tą ulicą i muszę stwierdzić że sposób w jaki umieszczono znaki ograniczające prędkość ewidentnie nastawiony jest na zarobek
Każdy z tych znaków zasłonięty jest innymi znakami. Zjeżdzając z ronda koncentrujemy się na przejściu dla pieszych o czym infomuje nas odpowiedni znak a kilka centymetrów za nim jest ten ograniczający prędkość
Aśka
Aśka 29.01.2020, 13:48
Bez mózgowo to jeżdżą kierowcy , jeśli nie widzi znaków drogowych i że jest przejście dla pieszych i jeszcze telefon przy uchu . Jeśli widzi auto na sąsiednim pasie się zatrzymało to chyba nie dla własnej przyjemności i jeszcze jak jest znak przejście dla pieszych to powinien włączyć myślenie i zwolnić. Pieszy jak mu się zatrzyma autobus albo tir to nie widzi co na drugim pasie jedzie. Szczególnie jak jedzie ze Spokojnej bo jest zakręt. Jeździcie na pamięć i za nic macie pieszych. Wydaje wam się że jesteście kimś lepszym bo macie samochód
Jarecki
Jarecki 30.01.2020, 18:54
Kup sobie kobieto samochód, a od razu zmieni ci się punkt widzenia. Od bezmózgowych już od pierwszego dnia będziesz wyzywać swoich jeszcze niedawno współbraci, pieszych.
Aśka
Aśka 31.01.2020, 18:15
Panie Jarecki dla pana wiadomości , właśnie że posiadam samochód i w przeciwieństwie do pana mam szacunek dla każdego użytkownika drogi . Samochód nie jest wskaźnikiem że jestem kimś lepszym a szacunek należy się każdemu . Ale nie wożę d ... do pracy bo pewnie w przeciwieństwie do pana dbam o środowisko i kilkaset metrów mogę przejść pieszo a płaszczyć d ... dla własnej wygody to nie dla mnie i życzę to Panu . Ruch to zdrowie . Pozdrawiam.
Kris
Kris 29.01.2020, 12:20
Najwyższa pora zmienić dyrektora bo widać że facet nierazdzi sobie z zarządzaniem drogami
Aśka
Aśka 28.01.2020, 19:52
Na elektrycznej jest bardzo niebezpiecznie dla ludzi którzy chcą przejść na drugą stronę do pracy np, tamelu . Ja sama o mało nie zginelam na pasach bo z jednego pasa samochód się zatrzymał a z drugiego rozpędzony kierowca i to z telefonem przy uchu nie patrzy na znaki ani pasy . Zaznaczam że nie tylko mnie to spotkało ale więcej osób . Na tym przejściu potrzebne światła na przycisk bo dojdzie do tragedii
Dawid
Dawid 29.01.2020, 11:45
Zlikwidować auta w ch**ere... Kiedyś sam o mało nie zginąłem bo położyłem się na ziemi w strefie zamieszkania ubrany na czarno... Pan z busa prawie mnie nie zauważył i jeszcze miał żarufke spalonom! Ale przynajmniej jakby mnie rozjechał to nie z mojej winy bo przecież mogę korzystać z całej szerokości jezdni! :) Mózg wyłączę i zacznę narzekać na samochody! Samochody na złom!
Piotr
Piotr 29.01.2020, 07:43
Nie po to robili nową drogę aby usprawnić ruch samochodowy żeby teraz wstawiać światła co 200 metrów. Jeśli przechodzisz przez ulicę na pasach to pamiętaj że też musisz zachować szczególną ostrożność, to że zatrzymał się jeden samochód to nie znaczy że możesz iść i na nic nie patrzyć. Pamiętaj łatwiej i szybciej Ty się zatrzymasz niż rozpędzony samochód. I nie stoję tu oczywiście w obronie tego kierowcy co przejechał tak jak nie powinien tylko chce zaznaczyć że pieszy też może myśleć i przechodzić przez pasy z głową.

Pozostałe