Skrzyszów. Odpowie przed sądem za wyrzucenie śmieci do lasu

  • 11.06.2019, 15:57
  • Maciej Uszko
tar-2019-06-11-smieci-w-lesieconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wyrzucił śmieci do lasu. Teraz stanie przed sądem. 37-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie za zaśmiecanie lasu. Odpady jak i winnego udało się odnaleźć dzięki dzielnicowemu ze Skrzyszowa, który podczas obchodu swojego rewiru natknął się na stare przedmioty. Czynności mundurowych prowadzone były od marca.

Wśród odpadów znajdowały się między innymi zużyte meble, plastikowe pojemniki i stara odzież. Były także dokumenty. W głównej mierze to dzięki nim udało się trafić na trop osoby, która dopuściła się przewinienia. Policjanci o sytuacji poinformowali odpowiednie służby, które usunął odpady z lasu.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe