Jakie inwestycje w 2019 roku? Prezydent Tarnowa przedstawił projekt uchwały budżetowej

  • 19.11.2018, 17:04 (aktualizacja 19.11.2018, 17:16)
  • Wioletta Zarębska
Jakie inwestycje w 2019 roku? Prezydent przedstawił projekt uchwały budżetowej…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jest propozycja budżetu miasta Tarnowa na przyszły rok. Prezydent Roman Ciepiela w swoim projekcie zaplanował m.in. ponad ponad 40 inwestycji drogowych, w tym przebudowę ul. Lwowskiej. Zaproponował również inwestycje sportowe m.in. przebudowę Stadionu Miejskiego czy kontynuację remontu hali "Jaskółka". Wiele z wpisanych w projekt inwestycji magistrat zapowiadał już od dawna. Teraz być może przyjdzie czas na ich realizację.

W sumie na inwestycje drogowe i sportowe magistrat ma zamiar przeznaczyć około 142 mln zł. Należy nadmienić, że według szacunków dochody miasta Tarnowa w przyszłym roku przekroczą 750 mln zł a zaplanowane wydatki będą kosztować ponad 864 mln zł. Wynika z tego, że deficyt w 2019 roku może wynosić ponad 113 mln zł.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Super
Super 13.08.2019, 22:24
Tak
Adrian Bayford
Adrian Bayford 05.02.2019, 11:10
Cześć,

Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: ([email protected])
Adrian Bayford
Adrian Bayford 09.01.2019, 09:29
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])

Pozostałe