- Została jedna osoba zabrana na dalsze badania do szpitala. Łącznie pojazdami podróżowało 8 osób. Trzy pojazdy brały udział w zdarzeniu, dwa samochody osobowe oraz samochód-bus. Dysponowani byliśmy przed godziną 19.00 jeśli chodzi o zastępy PSP oraz OSP - relacjonował kpt. Dominik Gąciarz z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 2 PSP w Tarnowie.
Do zadań strażaków należało: - zabezpieczenie miejsca ze względu na dużą ruchliwość na jezdni, a następnie – już po zakończeniu czynności dochodzeniowych policji – przemieszczenie tych pojazdów i udrożnienie jezdni - wyjaśniał kpt. Dominik Gąciarz z tarnowskiej straży pożarnej.
Przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie teraz wyjaśniać tarnowska drogówka.








































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)
















![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500352.jpg)














![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500325.jpg)






