Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Polityka prywatności

1. Administratorem portalu Tarnowska.tv  jest  Tarnowskie Media sp. z o.o. ul. Cypriana Kamila Norwida 18, 33-101 Tarnów,  która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.

a) Partnerem serwisu Tarnowska.tv są spółki z grupy TVN, które pozyskują dane cookies zgodnie z polityką prywatności przyjętą przez grupę TVN:

Pod tymi linkami znajduje się nasza polityka prywatności grupy TVN zawierająca informacje w jaki sposób dane przekazane przez użytkowników serwisów są gromadzone, przetwarzane i zabezpieczane:

http://s.tvn.pl/pdf/polityka_prywatnosci.pdf

oraz

http://s.tvn.pl/pdf/klauzula_informacyjna.pdf

http://s.tvn.pl/pdf/zaufani_partnerzy.pdf

2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.

3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wielu użyteczności portalu, w tym: komentarzy wiadomości w poszczególnych serwisach, wyrażania opinii o treściach prezentowanych w tarnowska.tv, udziału w konkursach, dodawania ogłoszeń . Rejestracja nie jest obowiązkowa.

4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby portalu tarnowska.tv
Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.

5. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych kontaktując się przez adres mailowy : [email protected]

6. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są w zależności od rodzaju uzyskanej zgody do:

Kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu tarnowska.tv,
Prowadzenia księgowości,
Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.

7. Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.

8. Użytkownik zobowiązuje się do posiadania tylko jednego konta w portalu tarnowska.tv oraz do nie udostępniania danych dostępowych osobom trzecim.

9. Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu  skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.

10. Na stronach portalu tarnowska.tv wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies, których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.

11. Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody

12. Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.

Napisz do nas!

Wiadomość ze strony Tarnowska.tv

Reklama
a