Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Instagram.com
LinkedIn.com
Youtube.com
niedziela, 26 kwietnia 2026 04:07
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Szukaj
ARTYKUŁY
WYDARZENIA
KATALOG FIRM
GALERIE ZDJĘĆ
BIURO REKLAMY
KONTAKT
Szukaj
START
POŁUDNIE.INFO
MIELEC.TV
TARNOWSKA.TV
WIELICKA.TV
NA ŻYWO
TARNOWSKI
MIASTO TARNÓW
POWIAT TARNOWSKI
GMINA TARNÓW
CIĘŻKOWICE
GROMNIK
LISIA GÓRA
PLEŚNA
RADŁÓW
RYGLICE
RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
SKRZYSZÓW
SZERZYNY
TUCHÓW
WIERZCHOSŁAWICE
WIETRZYCHOWICE
WOJNICZ
ZAKLICZYN
ŻABNO
BOCHEŃSKI
MIASTO BOCHNIA
GMINA BOCHNIA
POWIAT BOCHEŃSKI
DRWINIA
LIPNICA MUROWANA
NOWY WIŚNICZ
RZEZAWA
TRZCIANA
ŻEGOCINA
BRZESKI
BRZESKO
POWIAT BRZESKI
BORZĘCIN
CZCHÓW
DĘBNO
GNOJNIK
IWKOWA
SZCZUROWA
DĄBROWSKI
POWIAT DĄBROWSKI
BOLESŁAW
DĄBROWA TARNOWSKA
GRĘBOSZÓW
OLESNO
MĘDRZECHÓW
RADGOSZCZ
SZCZUCIN
NEKROLOGI
DODAJ NEKROLOG
KANAŁY
Kultura
Kulinaria
Sport
Żużel
Motoryzacja
Biznes
Polityka
Religia
Sondy
Lifestyle
ZDROWIE
Pogoda
PROGRAMY
RAPORT REGIONU
POROZMAWIAJMY O BIZNESIE
POGADANKA
STUDIO TARNOWSKA.TV
ŚWIAT ROŚLIN HUBERTA LAMAŃSKIEGO
ALERT
REGION
OGŁOSZENIA
DODAJ
Pokaż pozostałe elementy menu
WAŻNE
Zakon Ducha Świętego w Radomyślu Wielkim. Fascynująca podróż w przeszłość
Reklama
Reklama
Strona główna
Artykuły
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Wybierz kategorię
AKTUALNOŚCI
REGION TARNOWSKI
POWIAT TARNOWSKI
MIASTO TARNÓW
GMINA TARNÓW
CIĘŻKOWICE
GROMNIK
LISIA GÓRA
RADŁÓW
RYGLICE
PLEŚNA
RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
SKRZYSZÓW
SZERZYNY
WIERZCHOSŁAWICE
WIETRZYCHOWICE
TUCHÓW
WOJNICZ
ZAKLICZYN
ŻABNO
REGION BRZESKI
POWIAT BRZESKI
BRZESKO
BORZĘCIN
CZCHÓW
DĘBNO
GNOJNIK
IWKOWA
SZCZUROWA
REGION BOCHEŃSKI
POWIAT BOCHEŃSKI
MIASTO BOCHNIA
GMINA BOCHNIA
DRWINIA
LIPNICA MUROWANA
NOWY WIŚNICZ
RZEZAWA
TRZCIANA
ŻEGOCINA
REGION DĄBROWSKI
POWIAT DĄBROWSKI
BOLESŁAW
DĄBROWA TARNOWSKA
GRĘBOSZÓW
OLESNO
MĘDRZECHÓW
RADGOSZCZ
SZCZUCIN
KANAŁY
KULINARIA
ZDROWIE
LIFESTYLE
Życzenia
KULTURA
Imprezka
SPORT
BIZNES
Żużel
MOTORYZACJA
Sondy
POLITYKA
PORADY
Pogoda
Ekstraklasa
RELIGIA
Urząd Pracy w Tarnowie
O TYM SIĘ MÓWI
ALERT
PROGRAMY
STUDIO TARNOWSKA.TV
POGADANKA
RAPORT REGIONU
POROZMAWIAJMY O BIZNESIE
ZDROWIE NA CO DZIEŃ
ŚWIAT ROŚLIN HUBERTA LAMAŃSKIEGO
PRAWDĘ MÓWIĄC
Trybim Okiem
Z bliska
Bajeczne wesele
Weekend za miastem
WSZYSTKO O MIEŚCIE
Sportowy gość
EXPRESS POWIATU TARNOWSKIEGO
Przegląd kulturalny
Tarnowska kanapa
Poznaj swoje
Smakujemy w Małopolsce
Przegląd prasy
MAŁOPOLSKA
WIADOMOŚCI Z POLSKI
ŚWIAT
FILMY PROMOCYJNE
PROMOCJA
NA ŻYWO
AKTUALNOŚCI
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Reklama
Pracownik Urzędu Gminy Tarnów pobity przez petenta. Sprawcy grozi do 3 lat pozbawienia wolności
12.10.2020 12:34
5
Kopalnia zakończyła prace na rynku bocheńskim
Z początkiem tego tygodnia Kopalnia Soli Bochnia zakończyła przedsięwzięcie polegające na uszczelnieniu górotworu w rejonie szybu Wielki, zlokalizowanego w północno- wschodniej części Rynku. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia to opracowanie dokumentacji projektowej na doszczelnienie szybu Wielki w rejonie miasta Bochnia metodą wiertniczą z powierzchni poprzedzone odwiertami badawczymi oraz wykonanie prac uszczelniających. W ubiegłym roku wykonano 3 otwory badawcze o łącznej długości 100 m oraz wykonano na ich podstawie Projekt techniczny wraz z technologią uszczelnienia szybu Wielki w Kopalni Soli „Bochnia”.
12.10.2020 10:40
1
Mobilna strefa fotowoltaiczna przy Gemini Park Tarnów
12.10.2020 08:31
Czołowe zderzenie bmw i mercedesa na obwodnicy Tarnowa. 2 osoby trafiły do szpitala
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w rejonie ulicy Tuchowskiej na wjeździe na obwodnicę Tarnowa. Zdarzenie miało miejsce około godziny 19.30. Na miejsce wezwano służby.
11.10.2020 21:48
3
Koronawirus. "Sytuacja staje się dramatyczna" - informuje w sieci prezydent Tarnowa i apeluje o stosowanie się do zaleceń epidemiologów
- Sytuacja staje się dramatyczna. Wzrost zachorowań w Tarnowie jest tak istotny, że powinniśmy stosować wszelkie środki zapobiegawcze w rozprzestrzenianiu się koronawirusa - pisze na facebookowym publicznym profilu prezydent Roman Ciepiela. Do postu z apelem o bezwzględne stosowanie się do zaleceń epidemiologów i nielekceważenie choroby wywołanej wirusem SARS-CoV-2 prezydent miasta dołącza grafikę, która ilustruje lawinowy wzrost zakażeń COVID-19 odnotowanych w Tarnowie. Według niej w mieście osób, które do tej pory zachorowały na COVID-19 jest blisko 100. Niepokojące jest to, że krzywa zakażeń w dniach od 4-11 października wyraźnie pnie się do góry. - Potrzebna jest mobilizacja społeczna i bezwzględne stosowanie się do wprowadzanych rygorów sanitarnych - dodaje prezydent w internetowym apelu.
11.10.2020 14:00
4
„Przygotowania” pseudokibiców do derbów zakończone w policyjnym areszcie
10.10.2020 12:55
1
Cała Polska w żółtej strefie. „Wariant pesymistyczny zakłada, że pandemia potrwa jeszcze 2 czy 3 lata”. W małopolsce zakażenie COVID-19 potwierdzone u kolejnych 633 osób
10.10.2020 12:41
2
Tarnowscy żacy zainaugurowali rok akademicki
„Gaudeamus igitur” - w piątek 9 października wybrzmiało w tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. To znak, że studenci powrócili na uczelnię. Jednak w tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa nie każdy z nich mógł wziąć udział w uroczystym rozpoczęciu roku akademickiego. W auli PWSZ spotkała się znacznie mniejsza grupa profesorów, studentów i gości.
09.10.2020 15:53
1
Reklama
Prezydent Tarnowa zwołał posiedzenie zespołu kryzysowego. Powodem lawinowy wzrost zakażeń koronawirusem. W Arenie Jaskółka Tarnów powstanie szpital polowy?
09.10.2020 14:27
1
Tarnów. Po ponad półrocznej przerwie, ulica Lwowska znów będzie remontowana
Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu wznowiony zostanie remont ulicy Lwowskiej. Powodem jest wyłonienie nowego wykonawcy. Przypomnijmy, że poprzedniej firmie, która miała przebudować tę drogę urząd miasta wypowiedział umowę, dlatego przez ponad pół roku jedna z najważniejszych arterii miasta stała rozkopana.
09.10.2020 13:33
3
Rośnie liczba zakażonych COVID-19 w Małopolsce. W Tarnowie i ościennych powiatach w sumie przybyło ponad 50 chorych. Są też ozdrowieńcy
Otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych 184 ozdrowieńcach z naszego województwa. To 103 kobiety i 81 mężczyzn, od 8 do 89 lat, z powiatu myślenickiego (68 osób), z Krakowa (28 osób), powiatu bocheńskiego (18 osób), nowotarskiego (17 osób), powiatów: tatrzańskiego oraz nowosądeckiego (po 10 osób), krakowskiego (8 osób), olkuskiego (7 osób), wielickiego (6 osób), powiatów: chrzanowskiego oraz limanowskiego (po 3 osoby), proszowickiego oraz suskiego (po 2 osoby), oświęcimskiego oraz dąbrowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 10 406 ozdrowieńców.
09.10.2020 12:47
1
Łatwiej o prawo jazdy w tarnowskim MORD-zie
Coraz więcej kandydatów na kierowców egzamin na prawo jazdy kończy z pozytywnym wynikiem – to dane z Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie, w którym – według statystyk – zdawalność we wszystkich kategoriach wzrosła. Ten fakt powinien ucieszyć szczególnie tych, który będą podchodzić do egzaminu na kategorię "B".
09.10.2020 12:09
1
Tarnowskie przychodnie rozpoczęły szczepienia przeciw grypie. Chętni powinni się spieszyć, bo szczepionek jest coraz mniej
Trwająca pandemia koronawirusa sprawiła, że szczepionki na grypę stały się pożądanym produktem. Zapotrzebowanie na nie jest wyjątkowo duże. Odczuwalne jest to w tarnowskich przychodniach, gdzie stają się one towarem deficytowym.
08.10.2020 16:06
1
Od soboty cała Polska żółtą strefą, w Małopolsce 5 powiatów będzie w strefie czerwonej
Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało listę powiatów z dodatkowymi obostrzeniami. Co ważne, od soboty cały kraj jest objęty żółtą strefą, z wyłączeniem powiatów czerwonych, w których reżim sanitarny będzie jeszcze ostrzejszy. W województwie Małopolskim do czerwonej strefy trafiły regiony: limanowski, myślenicki, suski, nowotarski i tatrzański. Z kolei w bliskim sąsiedztwie Tarnowa czerwoną strefą objęto też podkarpackie powiaty: dębicki i mielecki.
08.10.2020 15:51
1
Konkursy o świętym Janie Pawle II dla uczniów szkół z Tarnowa i regionu
Obecnie trwający 2020 rok został ogłoszony przez sejm rokiem świętego Jana Pawła II. Trzeba zaznaczyć, że dokładnie - 18 maja - przed stu laty na świat przyszedł Karol Wojtyła w małopolskich Wadowicach. Teraz wielkimi krokami zbliża się kolejna upamiętniana przez Polaków data – 16 października, czyli 42. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II. W związku z tym w Małopolsce organizowanych jest wiele wydarzeń poświęconych polskiemu Papieżowi. Część z nich ma na celu przybliżenie uczniom postaci tego wybitnego Polaka.
08.10.2020 12:33
Reklama
Tarnów. Inteligentny System Transportowy odkorkuje ulice miasta. Do tego czasu potrwają chwilowe utrudnienia związane z jego instalacją.
W ramach wdrożenia Inteligentnego Systemu Transportowego trwa doprowadzanie sieci światłowodowej do sygnalizacji świetlnej na 32 skrzyżowaniach na tarnowskich ulicach. Połączy ona sygnalizatory i zamontowane na nich kamery monitoringu z Centrum Sterowania Ruchem powstającym przy ul. Nadbrzeżnej. Pracujący tam będą mieli podgląd na ruch na ulicach miasta. To element projektu, który ma usprawnić komunikacje w mieście.
08.10.2020 12:21
2
Sytuacja epidemiczna w Tarnowie i regionie
Ponad 500 przypadków zakażenia koronawirusem w Małopolsce, w tym również kilka w Tarnowie i powiecie tarnowskim. To najnowsze dane o pandemii koronawirusa w regionie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tarnowie obecnie w mieście stwierdzonych jest 46 przypadków aktywnych zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Od początku trwania pandemii u mieszkańców zdiagnozowano 138 osób z SARS-CoV-2. Obecnie na kwarantannie w mieście przebywa 251 osób.
08.10.2020 11:19
2
Uczeń ZSEO Tarnów w finale WorldSkills2020
08.10.2020 10:21
2
Jest szansa na mieszkanie w Tarnowie
Tarnowianie, którzy od lat starają się o mieszkanie komunalne, mają możliwość przyśpieszyć swoje oczekiwania i zdobyć lokum w inny sposób. Magistrat proponuje zainteresowanym programy, które mogą im w tym pomóc. Mieszkanie za remont to jeden z nich. Warunkiem jest jednak to, że z własnej kieszeni pokryty zostanie koszt remontu lokalu. Osoby zainteresowane tego rodzaju wynajmem muszą mieszkać w Tarnowie, Nie mogą też być właścicielami lub współwłaścicielami budynku mieszkalnego
07.10.2020 15:55
2
W Brzesku stanie recyklomat. To nagroda za proekologiczne działania
W Brzesku stanie recyklomat. To nagroda za działania proekologiczne, które w gminie są wdrażane od najmłodszych lat. Wśród 108 gmin, które wzięły udział w konkursie tylko sześciu udało się zdobyć urządzenie. Urządzenie pojawi się w mieście jako nagroda w ogólnopolskim konkursie "Świat bez odpadów". Recyklomat "stanowi zachętę dla mieszkańców poszczególnych gmin do segregowania odpadów, poprzez możliwość gromadzenia specjalnych punktów wymienianych na różnego rodzaju bonusy".
07.10.2020 15:43
Ponad 90 mandatów i 5 zabranych praw jazdy - to efekt policyjnych kontroli na drogach powiatu dąbrowskiego
Dąbrowscy policjanci ruchu drogowego przy wsparciu funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przeprowadzili na drogach powiatu wzmożone działania kontrolno-profilaktyczne. Efekt działań to ponad 90 nałożonych mandatów karnych na kierujących i 5 zatrzymanych praw jazdy.
07.10.2020 14:45
1
Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu tarnowskiego otrzymały środki na doposażenie jednostek
Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu tarnowskiego otrzymały dotacje na zakup sprzętu i doposażenia jednostek. Środki przyznano w ramach Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych prowadzonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Uroczyste podpisanie umów z trzynastoma jednostkami odbyło się przy budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie.
07.10.2020 13:59
Tarnów. Szpital im. św. Łukasza przyjmuje pacjentów z koronawirusem
Pierwsi pacjenci z COVID-19 są już hospitalizowani tarnowskim w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza. Jak na razie przygotowanych jest dla nich 8 miejsc, a docelowo takich łóżek ma być 49. W tym celu lecznica planuje wyłączyć z pracy dwa oddziały. Decyzję o włączeniu tarnowskiego szpitala w leczenie pacjentów zakażonych koronawirusem podjął wojewoda w uzgodnieniu z dyrekcją placówki.
07.10.2020 12:57
4
Tarnów. Rozbudowa ul. Lwowskiej może ruszyć na nowo
Przekazanie placu budowy, szybkie prace przygotowawcze i w ciągu najwyżej kilkunastu dni ekipy pracowników Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego z Dębicy rozpoczną prace przy dalszej przebudowie ul. Lwowskiej.
07.10.2020 12:48
1
Odsłonięcie pamiątkowej tablicy na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
Dokładnie w 100. rocznicę utworzenia w Tarnowie 5. Pułku Strzelców Konnych na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej to wydarzenie, jak również wieloletnią obecność kawalerzystów w mieście. W trakcie uroczystości wręczono też medale i odznaczenia dla zasłużonych.
06.10.2020 16:12
2
Budowa spalarni nie jest zagrożona z powodu pobrania dywidendy z MPEC – mówi prezydent Ciepiela
Prezydent Tarnowa w specjalnym komunikacie wystosowanym do mediów postanowił zdementować informacje, jakoby wypłacenie 9 milionów złotych dywidendy z MPEC miało pogorszyć sytuację finansową spółki. Przypomnijmy, że temat wypłaty środków akcjonariuszom wywołał kłótnię na ostatniej sesji Rady Miejskiej. W jej trakcie prezes Krzysztof Rodak tłumaczył, że decyzja o przekazaniu tych środków akcjonariuszom sprawi, że spółka może nie mieć wystarczających środków na planowaną transformację energetyczną i budowę spalarni. Odmienne zdanie w tym temacie ma prezydent Ciepiela.
06.10.2020 16:05
2
Rośnie liczba cudzoziemców w Małopolsce
W Województwie Małopolskim wzrosła liczba cudzoziemców. Tak wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Końcem sierpnia do ubezpieczeń zgłosiło się 58,5 tys. osób pracujących lub prowadzących działalność gospodarczą. W ostatnich miesiącach w Małopolsce liczba przedstawicieli innych państw zwiększyła się o niemal 4 tysiące.
06.10.2020 16:02
Rusza ogólnopolska akcja #WłączPolskiePV. Spotkanie dla mieszkańców regionu już w najbliższy piątek
Firma Bruk-Bet jest inicjatorem ogólnopolskiej akcji WłączPolskiePV. Akcja ma za zadanie informować o obecnych możliwościach technologicznych z zakresu pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii oraz wzmacniać niezależność przemysłową Polski. Już w najbliższy piątek, 9 października, dla mieszkańców powiatu tarnowskiego przygotowana zostanie Mobilna Strefa Fotowoltaiczna.
06.10.2020 14:23
3
Niebezpieczne zdarzenie na drodze krajowej 94 w Pogórskiej Woli
Co tak naprawdę wydarzyło się na drodze krajowej 94 w Pogórskiej Woli wyjaśnią policjanci. W wyniku zajechania drogi przez kierowcę hondy do tarnowskiego szpitala trafiły 4 osoby uczestniczące w tym wypadku. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
06.10.2020 13:58
2
Tragiczny wypadek w centrum Tarnowa. Z rusztowania spadł mężczyzna
Do tragicznego wypadku doszło przy ul. Bema w Tarnowie. Tuż po godzinie 7.00 mężczyzna spadł z rusztowania. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Mimo reanimacji pracownik budowy nie przeżył. Postępowanie wyjaśniające będzie prowadziła Komenda Miejska Policji w Tarnowie.
06.10.2020 12:16
3
Nowoczesny sprzęt pomocny przy leczeniu chorób płuc trafił do szpitala im. Szczeklika w Tarnowie
Oparte na sztucznej inteligencji innowacyjne rozwiązanie pomoże cierpiącym na choroby płuc pacjentom Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych przekazał Oddziałowi Pulmonologii tarnowskiego szpitala bezprzewodowe stetoskopy, które umożliwiają badanie chorych na odległość. Są pomocne zwłaszcza w przypadku osób, u których podejrzewa się zakażenie koronawirusem.
06.10.2020 11:36
1
Roman Łucarz: Niemiecki powiat chce wypowiedzieć współpracę, wszystko przez rezolucję LGBT. Starosta był zakażony COVID-19, jak wyglądał czas izolacji?
Tegoroczny budżet powiat zrealizuje bez większych przeszkód, zapowiada starosta tarnowski.
05.10.2020 15:55
Tarnów. Nowowybrane rady osiedla niedługo zaczną funkcjonować
Od połowy października nowowybrani radni osiedlowi będą mogli zacząć sprawować swoje funkcje. Zanim to się stanie potrzebne jest specjalne posiedzenie Rady Miejskiej, w trakcie którego ustalone będą daty pierwszych spotkań rad osiedli.
05.10.2020 15:44
1
Są pieniądze na remont stadionu miejskiego w Wojniczu
Stadion miejski w Wojniczu, przy którym działa klub sportowy „Olimpia”, zostanie zmodernizowany. Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało znaczne dofinansowanie na tę inwestycję. Wsparcie przyznano na blisko 900 tys. zł.
05.10.2020 15:12
1
Tarnów. Zmiana na stanowisku miejskiego rzecznika konsumentów
Od 1 października Krzysztof Podgórski przestał pełnić funkcję miejskiego rzecznika konsumentów. Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela w drodze wewnętrznego awansu mianował na to miejsce Edytę Wawrykę.
05.10.2020 13:29
1
Grabno. II Przegląd Zespołów Ludowych
Już po raz II - w Grabnie - odbył się Przegląd Zespołów Ludowych. Choć początkowo pandemia próbowała pokrzyżować organizatorom plany – wydarzenie odbyło się bez przeszkód. Burmistrz Wojnicza podkreślał, że takie spotkania mają wyjątkowy charakter – nie tylko integrują ale i edukują.
05.10.2020 12:44
1
poprzednia
1
...
287
288
289
290
291
292
293
...
następna
Reklama
NAJCIEKAWSZE
Poprzednie
Następne
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Kliknij aby zobaczyć więcej
Śmiertelne potrącenie pieszego na DK73. Droga była zablokowana przez kilka godzin
Data dodania artykułu:
14.04.2026 01:09
Zdarzenie drogowe na DW977 w Bogoniowicach. Trzy osoby poszkodowane, jedna trafiła do szpitala
Dramatyczne sceny rozegrały się w piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 977 w Bogoniowicach. Po godzinie 16:00 doszło tam do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast ruszyły liczne służby ratunkowe, a droga między Gromnikiem a Ciężkowicami została całkowicie zablokowana. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby, z których jedna wymagała pilnego transportu do szpitala.
Data dodania artykułu:
17.04.2026 20:39
Tragiczny wypadek w Biskupicach pod Wieliczką w Małopolsce. Nie żyje 35-letni naczelnik OSP
Data dodania artykułu:
14.04.2026 20:49
Dramatyczne wydarzenie w powiecie dąbrowskim. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala śmigłowcem LPR
Po godzinie 11:00 w miejscowości Podlipie (powiat dąbrowski) doszło do niebezpiecznego zdarzenia w budynku gospodarczym. W wyniku pożaru wykładzin ciężkich poparzeń doznał mężczyzna. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Data dodania artykułu:
15.04.2026 12:46
Incydent podczas działań służb w Ładnej. Pościg za kierowcą Kii, mandaty dla pasażerów
Data dodania artykułu:
19.04.2026 18:57
Policjant z Małopolski podejrzany o pedofilie. Miał kontaktować się z 13-latkami
Kraków. Sprawa, która wstrząsnęła opinią publiczną i środowiskiem służb mundurowych w Małopolsce. Doświadczony funkcjonariusz krakowskiej policji w stopniu aspiranta sztabowego został zdemaskowany jako osoba podejrzewana o nawiązywanie kontaktów z nieletnimi dziewczynkami. Według ustaleń miał on w internecie „polować” na 13-latki i dążyć do spotkań. Skandal ujawnili aktywiści zajmujący się tropieniem przestępstw wobec dzieci, a sprawą zajęły się już odpowiednie służby.
Data dodania artykułu:
15.04.2026 05:07
CO? GDZIE? KIEDY?
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
Sport
Plenerowe
Kino
Teatr
Konferencje
Dla dzieci
Religijne
Inne
Wystawy
Muzyka
Kliknij aby zobaczyć więcej
Drużyny z południowej Polski powalczą w Turnieju Futsalowym o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa!
Data rozpoczęcia wydarzenia:
26.04.2026
Pomimo tego, że sezon rozgrywek w 1 Lidze Futsalu już się zakończył to nie oznacza jednak końca futsalowych emocji w Tarnowie. Już w najbliższą niedzielę 26 kwietnia na Hali Akademii Tarnowskiej drużyny z regionu Polski południowej powalczą w Turnieju Futsalowym o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa, który organizowany jest przez Futsal Club Tarnów. Jak podkreśla Prezes Futsal Club Tarnów: „Bardzo zależy nam na promocji i rozwoju tej jakże widowiskowej i emocjonującej dyscypliny sportowej, jaką jest futsal. Nasi kibice przez cały sezon wypełniali halę Akademii Tarnowskiej podczas domowych spotkań, co dla nas było znakiem, że pokochali futsal i to właśnie z myślą o nich chcemy zakończyć sezon 2025/2026 akcentem sportowym, pełnym zaciętej rywalizacji oraz emocji. Czyli tym, co kibice kochają najbardziej. Nasza inicjatywa zyskała także zaufanie Miasta Tarnowa na czele z Panem Prezydentem Jakubem Kwaśnym, który objął wydarzenie honorowym Patronatem”.Oprócz turniejowej rywalizacji Kibice będą mogli także m.in. obejrzeć występy cheerleaderek z Inferno Cheer Elite czy zgarnąć super gadżety. Pierwszy gwizdek w turnieju zaplanowano na godzinę 15:00. Serdecznie zapraszamy!
Reklama
Politycy PiS alarmują: protest szpitali to sygnał poważnego kryzysu systemu zdrowia
Protesty szpitali powiatowych w całej Polsce ponownie kierują uwagę opinii publicznej na pogarszającą się kondycję systemu ochrony zdrowia. „Czarny Tydzień” stał się symbolicznym sprzeciwem wobec rosnących problemów finansowych placówek oraz wydłużających się kolejek do diagnostyki i leczenia. W tle narasta spór polityczny dotyczący kierunku zmian w systemie – od kwestii współfinansowania świadczeń przez pacjentów po zarzuty o stopniową prywatyzację usług medycznych. Wypowiedzi przedstawicieli opozycji oraz reakcje środowiska medycznego pokazują, że stawka tej debaty wykracza daleko poza bieżący konflikt, dotykając fundamentalnych pytań o dostępność i przyszłość publicznej opieki zdrowotnej w Polsce.
Data dodania artykułu:
25.04.2026 11:37
Pożar garażu w Dąbrowie Tarnowskiej w środku samochody a na dachu fotowoltaika
Data dodania artykułu:
24.04.2026 20:47
Co gwarantuje opieka hospicyjna
Data dodania artykułu:
22.04.2026 14:59
Radłów po referendum
Burmistrz Radłowa Mateusz Borowiec pozostaje na stanowisku. Los jego osoby na fotelu włodarza gminy ważył się w czasie referendum, które odbyło się w niedzielę 19 kwietnia. Ostatecznie tylko 7,9% uprawnionych do głosowania odwiedziło lokale wyborcze, przekłada się to na 598 wydanych kart. Liczba głosów ważnych to 595, z czego za odwołaniem burmistrza było 560 osób.
Data dodania artykułu:
20.04.2026 10:17
Tuchów. Samochód wypadł z drogi. Oplem podróżowały dwie osoby
Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę na ulicy Ryglickiej w Tuchowie. Samochód osobowy wypadł z jezdni i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Na szczęście osoby podróżujące pojazdem nie odniosły obrażeń.
Data dodania artykułu:
19.04.2026 03:15
Tarnów pamięta - żonkile trafiły do rąk mieszkańców w centrum miasta
Ulice tarnowskiej Starówki rozkwitły dziś żółtymi barwami, a wszystko to za sprawą młodych wolontariuszy, którzy wyruszyli do mieszkańców z wyjątkowym przesłaniem. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych oraz Fundacja AntySchematy 2 włączyli się w ogólnopolską akcję „Żonkile”, upamiętniającą 83. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
Data dodania artykułu:
17.04.2026 16:01
Jakub Kwaśny o bezpieczeństwie Tarnowa i kluczowych wyzwaniach miasta
Tarnów mierzy się obecnie z kilkoma istotnymi wyzwaniami – od kwestii bezpieczeństwa w kontekście międzynarodowym, przez niepewną sytuację gospodarczą, po zmiany w zarządzaniu miejską infrastrukturą sportową. Do tych tematów odniósł się prezydent miasta Jakub Kwaśny w programie „Raport Regionu”, komentując zarówno doniesienia dotyczące firm powiązanych z produkcją dronów dla Ukrainy, jak i przyszłość Grupy Azoty oraz lokalnego sportu.
Data dodania artykułu:
16.04.2026 21:26
Dbałość o zdrowie psychiczne tematem XI Dąbrowskich Spotkań Klinicznych
Data dodania artykułu:
16.04.2026 15:01
Młodzi biegacze rywalizowali w Tuchowie - finał powiatowy pełen emocji
W Tuchowie 16 kwietnia rozegrano finał powiatowy Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady Młodzieży w biegach drużynowych. W wydarzeniu, przygotowanym przez MOSiR Tuchów i PSZS w Tarnowie, udział wzięli młodzi sportowcy z całego powiatu, rywalizując w licznych kategoriach wiekowych.
Data dodania artykułu:
16.04.2026 12:27
ALERT
Poprzednie
Następne
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
AKTUALNOŚCI
REGION TARNOWSKI
POWIAT TARNOWSKI
MIASTO TARNÓW
GMINA TARNÓW
CIĘŻKOWICE
GROMNIK
LISIA GÓRA
RADŁÓW
RYGLICE
PLEŚNA
RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
SKRZYSZÓW
SZERZYNY
WIERZCHOSŁAWICE
WIETRZYCHOWICE
TUCHÓW
WOJNICZ
ZAKLICZYN
ŻABNO
REGION BRZESKI
POWIAT BRZESKI
BRZESKO
BORZĘCIN
CZCHÓW
DĘBNO
GNOJNIK
IWKOWA
SZCZUROWA
REGION BOCHEŃSKI
POWIAT BOCHEŃSKI
MIASTO BOCHNIA
GMINA BOCHNIA
DRWINIA
LIPNICA MUROWANA
NOWY WIŚNICZ
RZEZAWA
TRZCIANA
ŻEGOCINA
REGION DĄBROWSKI
POWIAT DĄBROWSKI
BOLESŁAW
DĄBROWA TARNOWSKA
GRĘBOSZÓW
OLESNO
MĘDRZECHÓW
RADGOSZCZ
SZCZUCIN
KANAŁY
KULINARIA
ZDROWIE
LIFESTYLE
Życzenia
KULTURA
Imprezka
SPORT
BIZNES
Żużel
MOTORYZACJA
Sondy
POLITYKA
PORADY
Pogoda
Ekstraklasa
RELIGIA
Urząd Pracy w Tarnowie
O TYM SIĘ MÓWI
ALERT
PROGRAMY
STUDIO TARNOWSKA.TV
POGADANKA
RAPORT REGIONU
POROZMAWIAJMY O BIZNESIE
ZDROWIE NA CO DZIEŃ
ŚWIAT ROŚLIN HUBERTA LAMAŃSKIEGO
PRAWDĘ MÓWIĄC
Trybim Okiem
Z bliska
Bajeczne wesele
Weekend za miastem
WSZYSTKO O MIEŚCIE
Sportowy gość
EXPRESS POWIATU TARNOWSKIEGO
Przegląd kulturalny
Tarnowska kanapa
Poznaj swoje
Smakujemy w Małopolsce
Przegląd prasy
MAŁOPOLSKA
WIADOMOŚCI Z POLSKI
ŚWIAT
FILMY PROMOCYJNE
PROMOCJA
NA ŻYWO
Kliknij aby zobaczyć więcej
11. Dąbrowskie Spotkanie Kliniczne
Data dodania artykułu:
25.04.2026 15:00
Zakon Ducha Świętego w Radomyślu Wielkim. Fascynująca podróż w przeszłość
Data dodania artykułu:
25.04.2026 13:14
Zdarzenie drogowe w powiecie dąbrowskim. Droga zablokowana po zderzeniu dwóch aut
Data dodania artykułu:
25.04.2026 12:54
Politycy PiS alarmują: protest szpitali to sygnał poważnego kryzysu systemu zdrowia
Data dodania artykułu:
25.04.2026 11:37
Śmiertelny wypadek w Białce Tatrzańskiej. Droga krajowa nr 49 zablokowana
Data dodania artykułu:
24.04.2026 23:35
Pijany kierowca doprowadził do wypadku w Szynwałdzie. Są poszkodowani
Data dodania artykułu:
24.04.2026 22:54
Reklama
Reklama
WIADOMOŚCI
Poprzednie
Następne
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
AKTUALNOŚCI
REGION TARNOWSKI
POWIAT TARNOWSKI
MIASTO TARNÓW
GMINA TARNÓW
CIĘŻKOWICE
GROMNIK
LISIA GÓRA
RADŁÓW
RYGLICE
PLEŚNA
RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
SKRZYSZÓW
SZERZYNY
WIERZCHOSŁAWICE
WIETRZYCHOWICE
TUCHÓW
WOJNICZ
ZAKLICZYN
ŻABNO
REGION BRZESKI
POWIAT BRZESKI
BRZESKO
BORZĘCIN
CZCHÓW
DĘBNO
GNOJNIK
IWKOWA
SZCZUROWA
REGION BOCHEŃSKI
POWIAT BOCHEŃSKI
MIASTO BOCHNIA
GMINA BOCHNIA
DRWINIA
LIPNICA MUROWANA
NOWY WIŚNICZ
RZEZAWA
TRZCIANA
ŻEGOCINA
REGION DĄBROWSKI
POWIAT DĄBROWSKI
BOLESŁAW
DĄBROWA TARNOWSKA
GRĘBOSZÓW
OLESNO
MĘDRZECHÓW
RADGOSZCZ
SZCZUCIN
KANAŁY
KULINARIA
ZDROWIE
LIFESTYLE
Życzenia
KULTURA
Imprezka
SPORT
BIZNES
Żużel
MOTORYZACJA
Sondy
POLITYKA
PORADY
Pogoda
Ekstraklasa
RELIGIA
Urząd Pracy w Tarnowie
O TYM SIĘ MÓWI
ALERT
PROGRAMY
STUDIO TARNOWSKA.TV
POGADANKA
RAPORT REGIONU
POROZMAWIAJMY O BIZNESIE
ZDROWIE NA CO DZIEŃ
ŚWIAT ROŚLIN HUBERTA LAMAŃSKIEGO
PRAWDĘ MÓWIĄC
Trybim Okiem
Z bliska
Bajeczne wesele
Weekend za miastem
WSZYSTKO O MIEŚCIE
Sportowy gość
EXPRESS POWIATU TARNOWSKIEGO
Przegląd kulturalny
Tarnowska kanapa
Poznaj swoje
Smakujemy w Małopolsce
Przegląd prasy
MAŁOPOLSKA
WIADOMOŚCI Z POLSKI
ŚWIAT
FILMY PROMOCYJNE
PROMOCJA
NA ŻYWO
Kliknij aby zobaczyć więcej
11. Dąbrowskie Spotkanie Kliniczne
Data dodania artykułu:
25.04.2026 15:00
Zakon Ducha Świętego w Radomyślu Wielkim. Fascynująca podróż w przeszłość
Data dodania artykułu:
25.04.2026 13:14
Zdarzenie drogowe w powiecie dąbrowskim. Droga zablokowana po zderzeniu dwóch aut
Data dodania artykułu:
25.04.2026 12:54
Politycy PiS alarmują: protest szpitali to sygnał poważnego kryzysu systemu zdrowia
Data dodania artykułu:
25.04.2026 11:37
Śmiertelny wypadek w Białce Tatrzańskiej. Droga krajowa nr 49 zablokowana
Data dodania artykułu:
24.04.2026 23:35
Pijany kierowca doprowadził do wypadku w Szynwałdzie. Są poszkodowani
Data dodania artykułu:
24.04.2026 22:54
Tarnów: akcja służb na potoku Strusinka. Trwa ustalanie źródła zanieczyszczenia
Data dodania artykułu:
24.04.2026 20:52
Pożar garażu w Dąbrowie Tarnowskiej w środku samochody a na dachu fotowoltaika
Data dodania artykułu:
24.04.2026 20:47
Wypadek w powiecie dąbrowskim. Zderzenie traktora z autem dostawczym
Data dodania artykułu:
24.04.2026 20:41
Potrącenie pieszej na przejściu w Bochni. 64-latka trafiła do szpitala
Data dodania artykułu:
24.04.2026 18:39
Od wspólnej biesiady do próby zabójstwa. Nożownik z Ciężkowic trafi przed sąd
Data dodania artykułu:
24.04.2026 18:04
Wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz w Tarnowie
Data dodania artykułu:
24.04.2026 15:37
Reklama
Galerie zdjęć
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
Zacięty bój w Tarnowie. Gospodarze ulegli kolegom z Kielc. Mecz obejrzał Marcin Dorociński! [zdjęcia]
Liczba zdjęć w galerii:
28
Data dodania galerii:
25.04.2026
Wiosenny zlot motocyklowy w Ładnej [zdjęcia]
Liczba zdjęć w galerii:
25
Data dodania galerii:
25.04.2026
Światowy Dzień Tai Chi w Tarnowie [zdjęcia]
Liczba zdjęć w galerii:
19
Data dodania galerii:
25.04.2026
Między krzykiem a ciszą. „Transparenty i bandaże” w Tarnowie [zdjęcia]
Liczba zdjęć w galerii:
25
Data dodania galerii:
25.04.2026
Wypadek w Szynwałdzie (zdjęcia)
Liczba zdjęć w galerii:
17
Data dodania galerii:
24.04.2026
Mieszkańcy Tarnowa oddali elektroodpady i odebrali rośliny [zdjęcia]
Liczba zdjęć w galerii:
42
Data dodania galerii:
24.04.2026
Reklama
Ogłoszenia
PRACA
Zatrudnię
Szukam pracy
Praca na zlecenie
Kursy, szkolenia
TOWARZYSKIE
GASTRONOMIA
RESTAURACJE
CATERING
USŁUGI
NIERUCHOMOŚCI
Domy
Sprzedam
Do wynajęcia
Kupię
Mieszkania
Sprzedam
Do wynajęcia
Kupię
Działki
Sprzedam
Do wynajęcia
Kupię
Lokale
Sprzedam
Do wynajęcia
Kupię
MOTORYZACJA
SAMOCHODY
OSOBOWE
CIĘŻAROWE
POZOSTAŁE
MOTOCYKLE
CZĘŚCI I AKCESORIA
KUPIĘ
MECHANICY
ROLNICTWO
ELEKTRONIKA
RTV / AGD
GRY
KOMPUTERY
POZOSTAŁE
URODA
FRYZJER
MAKE UP
FITNESS
SPA
POZOSTAŁE
USŁUGI
BUDOWLANE
FINANSOWE
FOTOGRAFIA
KURSY I SZKOLENIA
KOREPETYCJE
SPRZĄTANIE
WIDEOFILMOWANIE
WESELNE
TRANSPORTOWE
ZESPÓŁ MUZYCZNY / DJ
POZOSTAŁE
POSZUKUJE
POZOSTAŁE
🌄 Dom z widokiem na Tatry | Lubliniec, woj. małopolskie | 17 arów + możliwość dokupienia działki
Cena:
1200000 PLN
🌄 Dom z widokiem na Tatry | Lubliniec, woj. małopolskie | 17 arów + możliwość dokupienia działki Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej części miejscowości Lubinka w województwie małopolskim. Nieruchomość zachwyca przestrzenią, funkcjonalnością oraz widokiem na Tatry przy dobrej widoczności, a duża, zagospodarowana działka zapewnia prywatność i kontakt z naturą. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego domu z szybkim dojazdem do miasta, a jednocześnie w otoczeniu ciszy, lasów i terenów rekreacyjnych. ⸻ 🏡 Najważniejsze informacje o nieruchomości • powierzchnia działki: 17 arów • możliwość dokupienia sąsiedniej działki: 14 arów • cena domu: 1 200 tyś • cena domu z dodatkową działką: 1 400 tyś • dom oddany do użytkowania: ok. 2010 r. • liczba kondygnacji: 2 • liczba pokoi: 5 • kuchnia otwarta na salon • 2 łazienki • garaż w bryle budynku • poddasze użytkowe • stan: do odświeżenia ⸻ 🧱 Technologia budowy i instalacje • materiał konstrukcyjny: cegła + pustak • elewacja: pustak 25 cm + styropian 20 cm • izolacja: wełna szklana 20 cm • strop murowany • dachówka ceramiczna • siła – instalacja 3-fazowa • woda ze studni • ekologiczna oczyszczalnia • piec z 2011 r. • ogrzewanie podłogowe: • kuchnia • łazienka na dole • łazienka na górze • kominek z rozprowadzeniem ciepła na piętro • alarm + monitoring ⸻ ✨ Wnętrze i wyposażenie • efektowne, kręcone schody z litego drewna • sprzęt AGD: • nowa zmywarka • lodówka w bardzo dobrym stanie • na piętrze nowa pralka i suszarka • duża, jasna przestrzeń dzienna z wyjściem na taras ⸻ 🌿 Działka i otoczenie • działka lekko nachylona, ogrodzona • dojazd wyłożony kostką • brama ręczna • pięknie zagospodarowany ogród (ok. 14 lat): • tuje, świerki i liczne nasadzenia • altana • elementy małej architektury ogrodowej • sąsiedzi w dużej odległości – pełna prywatność ⸻ 📍 Lokalizacja i infrastruktura • sklep – 3 km (Janowice) • szkoła i przedszkole – 8 km (Pleśna / Zgłobice) • przystanek autobusowy – 1 km • Tarnów – 15 km • szybki dojazd do autostrady i Krakowa • Nowy Sącz – ok. 55 km • dwa kompleksy leśne: • 2 km • 3 km 🎿 Rekreacja i atrakcje w pobliżu • stoki narciarskie w regionie • liczne trasy spacerowe i rowerowe • winnice i gospodarstwa agroturystyczne • tereny idealne do biegania, jazdy konnej i wypoczynku na łonie natury ⸻ 🌟 Dlaczego warto? To dom dla osób, które: ✔ cenią ciszę, przestrzeń i prywatność ✔ marzą o widoku na góry ✔ szukają solidnego, ekonomicznego budynku ✔ chcą mieszkać blisko Tarnowa z szybkim dojazdem do Krakowa ✔ myślą przyszłościowo ⸻ 📞 Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! Edyta Tomaszewska-Beściak 516-179-155 BEŚCIAK NIERUCHOMOŚCI
Data dodania ogłoszenia:
26.02.2026
Apartament z ogródkiem Pawęzów-Osiedle Pod Dębami
Cena:
399000 PLN
Cześć! Jestem nowym mieszkaniem z ogródkiem w Pawęzowie, gotowym na przyjęcie swojej nowej rodziny. Mieszkam w spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i komfort życia z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie szybki dojazd do Tarnowa. Budynek, w którym mieszkam, wykonano z solidnego pustaka Porotherm i ocieplono 20 cm styropianem, dzięki czemu w moich wnętrzach panuje przyjemny mikroklimat. Co mogę Ci zaoferować: Woda Gaz Kanalizacja Ogrzewanie podłogowe z piecem gazowym dwufunkcyjnym Mogę Ci zaoferować różne układy wnętrz: Parter: 54,95 m² z własnym ogródkiem i ogrodzeniem panelowym – idealny na odpoczynek na świeżym powietrzu. Poddasze: 64,03 m² z funkcjonalnym układem i ogródkiem – większa przestrzeń dla całej rodziny. Jestem w stanie deweloperskim, więc możesz urządzić mnie dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś – od podłóg, przez kolory ścian, po kuchnię i łazienkę. Mogę też poprowadzić Cię przez wszystkie formalności – od umowy notarialnej, przez odbiory, po pełną dokumentację. Cena: 399 000 zł Kontakt: Klaudia Typer – opiekun oferty tel.: 532 667 623 e-mail:
[email protected]
Typer Nieruchomości ul. Tuchowska 27B, 33-100 Tarnów https://typernieruchomosci.pl/mieszkanie-sprzedaz-6403m2-399000pln-pawezow-malopolskie,147/15561/OMS
Data dodania ogłoszenia:
12.03.2026
3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Tarnowie
Cena:
380000 PLN
Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni 47,87m2 umiejscowiona jest na 4 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku bez windy z 1990 r, zlokalizowanego przy ul. Krogulskiego (dawna ul.Fąfary), dzielnica Gumniska, w Tarnowie. - To ciekawa propozycja dla osób poszukujących mieszkania gotowego do zamieszkania – bez konieczności przeprowadzania remontów(wystarczy odświeżyć). Cały budynek przeszedł termomodernizację co przekłada się na niższe koszty związane z ogrzewaniem. Opis mieszkania: -Salon z wyjściem na balkon - klimatyczna sypialnia z szafą w zabudowie z lustrem, oraz komodą - pokój dla dziecka, lub do zagospodarowania na gabinet - kuchnia zaopatrzona w meble, kuchenkę gazową, piekarnik, zmywarkę,lodówkę - łazienka, świeżo po generalnym remoncie, z wanno- prysznicem, lustrem, nowoczesną umywalką z szafką, dodatkowe, zamykane szafki, oraz półki -przedpokój z szafą w zabudowie, na ścianach dekor (imitacja cegły), zamykana szafa przystosowana na pralkę, oraz suszarkę W mieszkaniu zostały wymienione okna. Wszystkie drzwi w ponadczasowym, nietuzinkowym stylu. -Na podłogach wysokiej jakości panele, oraz terakota. -W mieszkaniu wymieniono instalacje elektryczną, oraz wodno- kanalizacyjną. -Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. -Do mieszkania przynależy piwnica o pow. Ok 3,5m Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą. Mieszkanie sprzedawane częściowo z wyposażeniem Zarządcą bloku jest Tarnowska Spółdzielnia mieszkaniowa, a czynsz od jednej osoby, to kwota 700zł, w skład którego wchodzi: ciepła i zimna woda, ogrzewanie,kanalizacja, wywóz śmieci, fundusz remontowy. Mieszkanie mieści sie w spokojnej i zielonej okolicy, o bogatej infrastrukturze i dobrze skomunikowanej części Tarnowa. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy ( Biedronka, Action, Pepco,Rossman, cukiernia), szkoła, przedszkole,przystanki autobusowe,siłowania, Hala Widowiskowo-Sportowa, Kościół. Miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców dostępne są wokół bloku. Jesteś zainteresowany ? |720 |433| 344|
Data dodania ogłoszenia:
13.03.2026
Reklama
NAPISZ DO NAS
Wiadomość ze strony Mielec.tv
Treść wiadomości
Pole wymagane
Imię i nazwisko
Pole wymagane
Adres e-mail
Pole wymagane
Numer telefonu
Pole wymagane
Załączniki
Załącz pliki, które chcesz wysłać. Pole opcjonalne
Wybrane pliki
Wybierz pliki
Usuń
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
WIELICKA.TV
Politycy PiS alarmują: protest szpitali to sygnał poważnego kryzysu systemu zdrowia
Źródło:
www.wielicka.tv
Śmiertelny wypadek w Białce Tatrzańskiej. Droga krajowa nr 49 zablokowana
Źródło:
www.wielicka.tv
Muzyczne emocje w Wieliczce. Finał konkursu piosenek Agnieszki Osieckiej zachwycił poziomem młodych talentów
Źródło:
www.wielicka.tv
Kraków intensyfikuje działania przeciwko nielegalnemu graffiti
Źródło:
www.wielicka.tv
Potrącenie pieszej na przejściu w Bochni. 64-latka trafiła do szpitala
Źródło:
www.wielicka.tv
Młodzież przygotowuje się do pierwszej sesji rady powiatu. Szkolenie w Wieliczce
Źródło:
www.wielicka.tv
PODKARPACIE
Poszukiwany mężczyzna wpadł przez przypadek w ręce policji
Źródło:
www.mielec.tv
Politycy PiS alarmują: protest szpitali to sygnał poważnego kryzysu systemu zdrowia
Źródło:
www.mielec.tv
WYPADEK w Mielcu. Dwie osoby przewiezione do szpitala
Źródło:
www.mielec.tv
Przetarg rozstrzygnięty, umowa podpisana. Ruszyły prace przy Ośrodku Sportu w Borowej
Źródło:
www.mielec.tv
Miał ponad 3,5 promila i kierował ciągnikiem
Źródło:
www.mielec.tv
Mielec ma Wicemistrzynię Polski w Fitness Sportowym
Źródło:
www.mielec.tv
Reklama