Ze względu na godziny szczytu komunikacyjnego w miejscu zdarzenia powstały duże utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci poza czynnościami wyjaśniającymi zdarzenie musieli rozładować tworzące się na drodze korki. Szybko wprowadzono ruch wahadłowy.
Tarnów. Zderzenie czołowo-boczne dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala
Dwa rozbite samochody to skutek zderzenia czołowo-bocznego, do którego doszło około godz. 11:00 na wysokości Zakładów Azotowych w Mościcach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną zdarzenia było niezachowanie należytej ostrożności podczas manewru włączania się do ruchu.
- Daria Kurczab
- 23.06.2021 13:38
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
23.06.2021 13:38
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!
ZOBACZ RÓWNIEŻ




































WIADOMOŚCI
Kliknij aby przejść do kanału RSSKliknij aby zobaczyć więcej
Przejdź do kategorii
AKTUALNOŚCIREGION TARNOWSKIPOWIAT TARNOWSKIMIASTO TARNÓWGMINA TARNÓWCIĘŻKOWICEGROMNIKLISIA GÓRARADŁÓWRYGLICEPLEŚNARZEPIENNIK STRZYŻEWSKISKRZYSZÓWSZERZYNYWIERZCHOSŁAWICEWIETRZYCHOWICETUCHÓWWOJNICZZAKLICZYNŻABNOREGION BRZESKIPOWIAT BRZESKIBRZESKOBORZĘCINCZCHÓWDĘBNOGNOJNIKIWKOWASZCZUROWAREGION BOCHEŃSKIPOWIAT BOCHEŃSKIMIASTO BOCHNIAGMINA BOCHNIADRWINIALIPNICA MUROWANANOWY WIŚNICZRZEZAWAREGION DĄBROWSKIPOWIAT DĄBROWSKIBOLESŁAWDĄBROWA TARNOWSKAGRĘBOSZÓWOLESNOMĘDRZECHÓWRADGOSZCZSZCZUCINKANAŁYKULINARIAZDROWIELIFESTYLEŻyczeniaKULTURAImprezkaSPORTBIZNESŻużelMOTORYZACJASondyPOLITYKAPORADYPogodaEkstraklasaRELIGIAUrząd Pracy w TarnowieO TYM SIĘ MÓWIALERTPROGRAMYSTUDIO TARNOWSKA.TVPOGADANKARAPORT REGIONUPOROZMAWIAJMY O BIZNESIEZDROWIE NA CO DZIEŃPRAWDĘ MÓWIĄCTrybim OkiemZ bliskaBajeczne weseleWeekend za miastemWSZYSTKO O MIEŚCIESportowy gośćEXPRESS POWIATU TARNOWSKIEGOPrzegląd kulturalnyTarnowska kanapaPoznaj swojeSmakujemy w MałopolscePrzegląd prasyMAŁOPOLSKAWIADOMOŚCI Z POLSKIŚWIATFILMY PROMOCYJNENA ŻYWO














Temperatura: 30°C Miasto: TARNÓW
Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REGION















