W czwartek rano, 18 grudnia, na skrzyżowaniu ulic Niedomickiej i Mroźnej w Tarnowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, co spowodowało tymczasowe utrudnienia w ruchu na drodze wylotowej w kierunku Żabna.
Jak informuje asp. Kamil Wójcik z Komendy Miejskiej Policji, 22-letni kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa 18-letniej kierującej skodą. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Po zakończeniu działań służb ratunkowych ruch na skrzyżowaniu został przywrócony i odbywa się już bez zakłóceń.




![Świąteczne przełamanie w Niecieczy. Termalica pokonała Piasta po emocjonującym meczu [wideo] [zdjęcia] Świąteczne przełamanie w Niecieczy. Termalica pokonała Piasta po emocjonującym meczu [wideo] [zdjęcia]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-swiateczne-przelamanie-w-niecieczy-termalica-pokonala-piasta-po-emocjonujacym-meczu-1775546870.jpg)




































































![Samochód dachował na obwodnicy Mielca. Na miejscu interweniowały służby! [WIDEO]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-samochod-dachowal-na-obwodnicy-mielca-na-miejscu-interweniowaly-sluzby-wideo-1775762847.png)



