Trwają poszukiwania zaginionego 40-letniego Łukasza Grzegorczyka z Zawady. Policja prosi o informację osób, które mogły widzieć zaginionego

  • 08.06.2021, 09:25 (aktualizacja 09.06.2021, 16:34)
  • KMP Tarnów
untitled.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Komenda Miejska Policji w Tarnowie prowadzi poszukiwania za zaginionym 40-letnim Łukaszem Grzegorczyk, mieszkańcem podtarnowskiej Zawady.

Zaginiony Łukasz Grzegorczyk wyszedł z domu 7.06.2021 roku i od tej pory ślad po nim zaginął. Ma 40 lat, wzrostu około 185 cm, szczupłej budowy ciała, oczy brązowe, włosy krótkie, ciemne z siwizną na skroniach, brak zarostu, nos prosty, uszy duże.

[AKTUALIZACJA] [08.06.2021]

Poszukiwania zostały na chwilę obecną zakończone. Pies tropiący nie podjął tropu.

Zaginiony w dniu 07.06.2021 roku około godz. 05:00 opuścił miejsce zamieszkania w miejscowości Zawada. Oddalił się pojazdem marki Toyota Corolla, koloru czerwonego, typu hatchback, o numerach rejestracyjnych KTA ….. Pojazd został ujawniony w godzinach wieczornych, w zaroślach, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna w wieku 40 lat, wzrostu około 185 cm, szczupłej budowy ciała, oczy brązowe, włosy krótkie, ciemne z siwizną na skroniach, brak zarostu, nos prosty, uszy duże.

Ktokolwiek widział zaginionego, bądź zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie tel. 47 831 1222 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe