Czołowe zderzenie pojazdów i rozbita szyba w autobusie. Niebezpieczne zdarzenia drogowe w Łowczówku i Łęgu Tarnowskim

  • 08.04.2021, 11:00
  • KMP Tarnów
Czołowe zderzenie pojazdów i rozbita szyba w autobusie. Niebezpieczne zdarzenia drogowe w Łowczówku i Łęgu Tarnowskim
Do dwóch, zagrażających życiu zdarzeń, doszło we środę na drogach regionu. W Łowczówku kierowca autobusu wykonujący przejazd zastępczą komunikacją, w związku z remontem trasy kolejowej, na wąskiej drodze uderzył boczną szybą w znak drogowy.

W wyniku tego uderzenia została wybita szyba, a pasażer siedzący w tym miejscu w autobusie doznał urazu głowy. Kierowca autobusu przyjechał w rejon stacji kolejowej w Tarnowie skąd ranny mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu pojawili się również policjanci, którzy wykonali oględziny pojazdu i sprawdzili jego stan techniczny. Kierowca autobusu był trzeźwy.

Kilka godzin później w Łęgu Tarnowskim z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn 21-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego jadąc ulicą Dolną, zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącą 62-letnia mieszkanką Tarnowa. Na miejscu pojawili się strażacy z OSP Łęg Tarnowski i PSP z Tarnowa, załoga karetki pogotowia oraz policjanci ruchu drogowego. W wypadku ucierpiała tarnowianka, która trafiła do szpitala wojewódzkiego. Okazało się, że ma złamaną kość stopy oraz potłuczone żebra. Obie panie w chwili zdarzenia były trzeźwe.

W obu przypadkach zostały wszczęte czynności w związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci tarnowskiej komendy miejskiej w ramach wszczętych postępowań wyjaśnią wszystkie przyczyny i okoliczności tych wypadków.

KMP Tarnów

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe