Policjanci z Brzeska odnaleźli dwóch zaginionych mężczyzn. Jeden z nich mógł targnąć się na życie, drugi uciekł ze szpitala psychiatrycznego

  • 03.03.2021, 16:37
  • Natalia Tryba
odnalezienie2-mezczyzn.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci brzeskiej komendy jednego dnia odnaleźli dwóch, poszukiwanych mężczyzn. W obydwu przypadkach ważne było bardzo sprawne działanie, istniało bowiem realne zagrożenie życia 21 i 28-latka.

- W sobotę, 27 lutego, policjanci z Brzeska odnaleźli dwóch, zaginionych mężczyzn. Pierwszy przypadek dotyczył 28-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który w stanie emocjonalnego wzburzenia oddalił się z miejsca zamieszkania. Zaniepokojeni członkowie rodziny zadzwonili na policję, ponieważ istniało realne zagrożenie życia i zdrowia - wyjaśnia asp. sztab. Grzegorz Buczak. 

Przeszukano pobliski teren. Mężczyzna został odnaleziony w kompleksie leśnym, nieopodal swojego mieszkania i trafił pod opiekę lekarzy specjalistów.

- Drugi przypadek to 21-letni mężczyzna, który oddalił się w trakcie przyjmowania na oddział psychiatryczny jednego ze szpitali w Małopolsce. Zawiadomienie o zaginięciu złożyła jego matka. Policjanci kilka godzin po zgłoszeniu - w trakcie patrolu zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał zaginionemu - mówi Grzegorz Buczak. 

21-latek szedł wzdłuż drogi krajowej nr 94. Został zauważony w miejscowości Jadowniki. Policjanci podjęli czynności i mężczyzna został oddany pod opiekę specjalistów. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe