Żywa szopka w Rzuchowej. Będzie można ją odwiedzić 25 i 26 grudnia

  • 23.12.2020, 14:09
  • Daria Kurczab
nowy-filmfilmmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Druhowie OSP Rzuchowa serdecznie zapraszają na pierwszą w historii żywą szopkę, którą będzie można zobaczyć na placu wewnętrznym OSP Rzuchowa w dniu 25 oraz 26 grudnia w godzinach od 10 do 17. Żywą szopkę będzie można oglądać z zachowaniem aktualnych obostrzeń sanitarnych w związku z covid 19.

W zagrodzie będzie można również spotkać owcę z młodym jagnięciem, któremu odwiedzający będą mogli nadać imię. Trwają ostatnie przygotowania, by zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki, oraz zadbać o świąteczną oprawę. Organizatorzy liczą na zainteresowanie nie tylko mieszkańców, ale również gości spoza gminy. Adres: Rzuchowa 168A, 33-114 Rzuchowa.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 .
. 24.12.2020, 01:15
Widać że inspirowane na Błoniu ;)

Pozostałe