Najbliższa rodzina pożegnała Ninę Ciupek. Zaangażowani w zbiórkę na leczenie dziewczyny mieszkańcy oferują pomoc jej dzieciom

  • 13.11.2020, 12:23
  • Redakcja
Najbliższa rodzina pożegnała Ninę Ciupek. Zaangażowani w zbiórkę na leczenie dziewczyny mieszkańcy oferują pomoc jej dzieciom
Smutną wiadomość o śmierci 27-latki potwierdziła w piątek (13.11.) rodzina Niny oraz jej przyjaciele. Kondolencje spływają od setek osób, które były zaangażowane w pomoc młodej dziewczynie. Zbiórkę na jej leczenie zorganizował także Zbigniew Stonoga. Niestety w październiku stan Niny Ciupek się pogorszył. Wtedy ostatni raz udało nam się z nią skontaktować. Pogrzeb młodej tarnowianki odbył się 19 listopada na cmentarzu w Klikowej.
"Pierwszy raz z Niną Ciupek rozmawialiśmy kilka miesięcy temu. Wtedy jej stan zdrowia wskazywał, że wdrożone leczenie zaczęło przynosić rezultaty. Niestety kolejne badania wykazały, że guz na prawym płucu powiększył się. To jednak nie była najgorsza wiadomość. Okazało się, że ze lekarz do którego zwróciła się z prośbą o pomoc bez podania przyczyny odmówił jej dalszego leczenia. W ostatnim czasie udało się nam po raz kolejny raz skontaktować z nią i porozmawiać o tym co ja spotkało.

Niestety do wyjazdu nie doszło. Stan zdrowia Niny gwałtownie się pogorszył. Dziewczyna trafiła do szpitala. Dalszy przebieg leczenia będzie zależał od jej stanu zdrowia. Nina nie przestaje jednak wierzyć i błaga o pomoc. Jeżeli dojdzie do wyjazdu będzie on bardzo kosztowny, dlatego każda złotówka jest potrzebna."

Rodzinie i Przyjaciołom przekazujemy kondolencje.
Redakcja Tarnowska.tv

 

Redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przyjaciel
Przyjaciel 26.11.2020, 19:14
Co się stało z kasą co zbierał Zbigniew Stonoga?????????????????
Marzena
Marzena 20.11.2020, 22:28
Lena i dorota zebyscie sie z piekle smazyly w cierpieniach .. dorota tobie nikt niepomogl bo niejestes warta .. chore to wy obydwie jestescie na glowe .. jak mozna takie głupoty pisac i tyle zawisci w was wstyd .. i porazka na calej lini ..
Xx
Xx 19.11.2020, 22:34
Zanim ktos cos napisze to radzę przemyslec to 100 razy! Osobiście znalam Ninke i kto jak kto ale wlasnie Ona pokazała jak wielkim darem jest zycie ! Czy proszenie o pomoc to jest jakas ujma? Dokladnie Ania napisala cos co powinno dac nam wiele do myslenia ! Walczyła do samego konca i dla mnie zawsze będzie wojowniczką ! I dziękuję,że moglam ją poznac i spedzac z nią czas! Nina jesteś wielka !!! Spoczywaj w pokoju i czuwaj nad swoimi dziecmi z armią aniołów. Tu na ziemi masz armię ktora będzie o Tobie pamiętać i będziemy sie modlić ❤❤‼‼
Ania
Ania 19.11.2020, 19:04
Przykre jest czytanie takich komentarzy jak pojawiają się tutaj. Gdzie w was emapia gdzie wspólczucie? Honor hmm honorem jest się nie poddać walczyć o siebie i bliskich do ostatniego momentu. Taki właśnie honor miała Nina i jej bliscy taka właśnie wolę walki. Dla mnie była bohaterka a wy wszyscy jesteście męczennikami. Na leczenie dolozyc się nie chcecie ale menela pod sklepem dacie? Cóż tak każdy decyduje za siebie ale nie zaglądajcie nikomu w portfel. Ponad to Ninie dawano dwa tygodnie życie a żyła rok i 8 miesięcy gdzieki drogim lęka, suplementcji, diecie ahh nawet nie wiecie ile to kosztuje. Ja wiem miałam chora mamę kilka lat temu to wszystko do fortuna nie każdego na to stać. Ponad to Nina błagała nie o pieniądze nie o darowizny a o życie o lekarza który jej pomoże. Teraz wszystkim się wydaje że walkę przegrała bo odeszła nie prawda ona tylko złożyła zbroje największej wojowniczka jaka zn żeby odpocząć miała do tego prawo. Zamiast bez sensu komentować trzeba było iść na pogrzeb zobaczył łzy w oczach rodziny, przyjaciół i obcych, ten tłum ludzi że zniaczami i kwiatami, posłuchać kazania, przyjrzeć się jej historii i modlić się aby was nigdy to nie spotkało. Wam tak brutalnie komentującym o "zebraniu" życzę abyście byli zdrowi i aby nigdy wam nie brakło pieniędzy na utrzymanie rodzin, jedzenie czy leki czy to z powodu pandemii czy z powodu choroby czy bądź czego. Dużo zdrowia i empati dla Państwa bo nie wiecie co was w życiu czeka. NINKA ANIOŁKU JESTEŚ NASZA WOJOWNICZKĄ NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI. KOCHAMY CIE. JESTEŚ MOJĄ BOHATERKA (*) SPOCZYWAJ W POKOJU MISIA (*) <3
Lena
Lena 19.11.2020, 17:31
No z przykroscia stwierdze ze sama zmagam sie z nowotworem nerki i caly czas pracuje niestety i to fizycznie bo mam rodzine na utrzymaniu .nikt zdrowy nie zrozumie jakim wysilkiem podczas kolejnego cyklu chemi jest wstac a co dopiero musialam pracowac.i pracuje niestety nie rzebram jak inni niestety bo mi honor nie pozwala.najlatwiej jest upublicznic swoj wizerunek i niech inni daja .nie potrafie prosic rzebrac niczyjej pomocy.dlatego jestem zdania dalam rade dlaczego inni nie moga dac.i przykro mi ale nie wspieram takich akcji
Mmarzenq
Mmarzenq 20.11.2020, 22:32
Ty niemasz honoru .kup sobie slownik wstyd mi za ciebie jal mozna byc tak zawistna osoba .. niewspierasz niewypowiadaj sie jaka to ty biedna niejetes i tak by ci nikt niepomogl
Kasia
Kasia 20.11.2020, 15:18
Lena współczuję Ci głupoty współczuję Twoim bliskim takiej osoby nie chciałabym mieć w rodzinie kogoś takiego bez serca! Nie komentuj wogóle najlepiej i daj spoczywać w spokoju Ninie mam nadzieję że dzieci i rodzina zmarłej nie przeczytają Twoich głupot bardzo przykre słowa !
Maks
Maks 19.11.2020, 21:44
Wolisz się zamęczyć na śmierć i osierocić dzieci niż skorzystać z pomocy drugich i przyspieszyć leczenie? Zła droga jednak mimo wszystko życzę dużo zdrowia!
Jan Paweł Długi
Jan Paweł Długi 16.11.2020, 14:15
Mogła wziońć kredyt i zmienić pracę XD
Marzena
Marzena 20.11.2020, 22:34
Ty wez mlotek i walnij sie w leb
Xdjc
Xdjc 19.11.2020, 18:40
*** się w łeb
O.G.
O.G. 19.11.2020, 17:43
Zebys ty sie nie znalazł w takiej sytuacji . Bo jak bys sie znalazl to nie byl byls taki cwany.
Lena
Lena 19.11.2020, 17:37
Dokladnie zgadzam sie z tym .sama sie lecze onkologicznie i sprzedalam prawie wszytsko dzialke dom.teraz wynajmuje male skromne mieszkanko wraz z rodzina ale nigdy mi honor nie pozwolil upubliczniac swojego wizerunku zeby ktos pomagal.
M.
M. 19.11.2020, 17:41
Widocznie miałaś co sprzedac a nie każdy ma az taki dorobek w swoim zyciu jeszcze majac ledwie 27 lat .. ogarnij sie.
Wiko
Wiko 19.11.2020, 18:11
To jesli nic sie nie dorobila mogla wziasc kredyt pozyczyc od rodziny a nie prosic by inni dali .jestesmy dorosli trzeba brac odpowiedzialnosc za siebie i bliskich .zycie
olek
olek 19.11.2020, 21:45
Wziąć kredy, który po śmierci spadnie na barki dzieci? Super odpowiedzialność.
Dorota
Dorota 19.11.2020, 17:55
No przykro mi ale do mnie nikt pomocnej reki nie wyciagnal .to ze dzieci miala to od razu nalezy sie pomoc ????ja tez mam w tym dwoje chorych i nikt mi nie pomaga .tak samo jak lena mam swoj honor by nie prosic
Maks
Maks 19.11.2020, 21:37
Jako społeczeństwo mamy tworzyć jedność i się wspierać. Wiem, że w dzisiejszych czasach różnie z tym bywa jednak nadal jest wiele osób chcących pomóc. Honor nie ma tu nic do gadania.
Born52
Born52 16.11.2020, 23:02
Kiedy czytam komentarze takie jak twój , tylko utwierdzam się w przekonaniu co do słuszności walki kobied o całkowitą legalizację aborcji na życzenie. Takie gnidy powinny być tępione jeszcze przed narodzinami...
Xxxx
Xxxx 16.11.2020, 21:27
Serio chłopie!!! Ciekawa jestem czy też byłbyś taki mądry jak to Ty cymbale byłbys na miejscu dziewczyny!!! Wypowiedź nie na miejscu
Paciepnik
Paciepnik 16.11.2020, 20:45
Nie wierzę w to co czytam chłopie zejdź na ziemię 😔
Gość
Gość 16.11.2020, 20:20
Rozumiem, że ta wypowiedź to taki żart, chociaż bardzo nie na miejscu.
Emil grabowski
Emil grabowski 15.11.2020, 18:13
Bardzo przykra wiadomość taka młoda całe życie przed nią było dlaczego Bug zabiera do siebie takie młode osoby składam najszczersze kondolencje całej rodzinie niech się państwo trzymają
Vvvv
Vvvv 15.11.2020, 22:00
Bug to rzeka natomiast Bóg to jest istota najwyższa...
alicja
alicja 16.11.2020, 19:36
Chyba tylko dla ciebie lol
M.
M. 13.11.2020, 14:08
Tu brakuje słów...szczerze współczuję bliskim...przeżyłam taka rozpacz...Bóg zabiera zawsze zbyt wcześnie...
Katarzyna
Katarzyna 15.11.2020, 13:16
Bóg nikogo nie zabiera . Nie jest odpowiedzialny za zło na świecie. Zachęcam do le ktury Biblii.
Eva
Eva 16.11.2020, 02:22
Dlatego trzeba cieszyć się każda chwila tu I teraz bo to jest namacalne I gwarantowan, a co po śmierci to wields niewiadoma I powiedzenie spork Amy się kiedyś Nie ma wytłumaczenia.
A tak nawiasem to musi być bardzo gęsto tam w przestworzach od tych latajacych aniołôw naszych bliskich ktorych mamy spotkać.

MK
MK 13.11.2020, 14:03
Co to za głupi tytuł artykułu? Zniżacie się do click baitów? Nie odmówili pomocy, tylko obecnie medycyna obecnie nie była w stanie jej pomóc, a to jest różnica.
Hmm
Hmm 14.11.2020, 14:51