Coraz więcej zakażeń COVID-19 w tarnowskiej diecezji. Wykryto nowe zachorowania wśród księży

  • 13.10.2020, 13:03
  • Natalia Tryba
tar-2020-10-13_ksiezazakazenigot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
We wtorkowy poranek miasto obiegła informacja o wykryciu koronawirusa w Parafii bł. Karoliny w Tarnowie. Zakażony jest proboszcz, a większość kapłanów została objęta kwarantanną. Izolacja potrwa do wtorku, 20 października. Sytuacja w całej diecezji tarnowskiej jest bardzo dynamiczna - komentuje rzecznik kurii ks. Ryszard Nowak.

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prezes
Prezes 15.10.2020, 08:09
Probosz Dutka ma Covid i na zakupy się wybrał w środę do Auchan.Super.
Piotr
Piotr 13.10.2020, 14:59
Nie wierzysz w koronawirusa jak Ciesielczyk? To nie wierz, twoja sprawa. Jednak nie narażaj innych, więc noś maskę kiedy jesteś w pomieszczeniu.
Ryszard z Tarnowa
Ryszard z Tarnowa 14.10.2020, 00:33
człowieku co za brednie wypisujesz o tym noszeniu szmaty na twarzy. 99% ludzi nosi brudne maski czy inne atrapy wiec łaskawie uzyskaj wiedzę jak wygląda maska która działa. Noszenie maski to ściema chyba że masz kasę aby co 15 minut ja wymieniać ...A może poradzisz nam łaskawie co się dzieje z tymi brudnymi maskami ?? jest jakieś rozporządzenie rządowe skoro tak szaleje pandemia
Piotr
Piotr 14.10.2020, 10:44
Panie Marku. Po raz kolejny apeluje o podpisywaniu się imieniem i nazwiskiem. Nie jest pan anonimowy. Pan jest Marek Ciesielczyk z Tarnowa, a nie Ryszard. Po drugie ile jest takich brudnych masek? Może pan panie Marku takie nosi, ale myśle, że większość pra je co jakiś czas. I dodatkowo, jeżeli w jakiś sposób nawet minimalnym mogą minimalizować ryzyko epidemii to znaczy, że warto je używać.
Wika
Wika 13.10.2020, 16:08
Chyba większość nie wierzy w śmiercionośność tego wirusa. Więc jaki z tego wniosek .... Ci co się boją niech siedzą w domu.
Piotr
Piotr 13.10.2020, 16:38
Nie chodzi o strach o wirusa. Chodzi o to, że aby system funkcjonował nikt nie może być chory. To znaczy. Jak ja mam sprzedawać np. ubrania w sklepie gdy jestem chory? Jak jestem chory nie mam zysków i traci na mnie szef. Szef nie zapłaci podatków i nie będzie pieniędzy dla lekarzy czy nauczycieli. Tak to działa panie Ciesielczyk. No, ale ty od 10 lat nie posiadasz działki ani domu na własności i nie wiesz co to ekonomia
ee