Przemoc seksualna na dziecku. Po opuszczeniu tarnowskiego więzienia Pakistańczyk otrzymał nakaz opuszczenia Polski

  • 11.08.2020, 13:38
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-11_deportacja_pakistanczykamovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przestępstwa z art. 200 §1 kodeksu karnego, polegającego na dopuszczeniu się innej czynności seksualnej wobec małoletniej poniżej 15 roku życia dopuścił się obywatel Pakistanu. Jak udało się nam ustalić 41-latek jest w związku małżeńskim z Polką. Do kraju przyjechali z Wielkiej Brytanii.

Cudzoziemiec nie posiada ważnej wizy pobytowej ani żadnego dokumentu upoważniającego do pobytu w Rzeczpospolitej Polskiej. Pogranicznicy z Tarnowa zatrzymali Pakistańczyka 4 sierpnia, bezpośrednio po tym jak opuścił zakład karny w Tarnowie, gdzie przebywał odbywając karę dwóch lat pozbawienia wolności orzeczoną wyrokiem sądu rejonowego dla Krakowa-Podgórza. Komendant placówki w Tarnowie zobowiązał Pakistańczyka do opuszczenia Polski oraz nałożył na niego 5 letni zakaz wjazdu do wszystkich krajów strefy Schengen .Decyzją Sądu Rejonowego w Tarnowie, Pakistańczyk został osadzony w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim, gdzie będzie oczekiwał na deportację.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe