Dąbrowa Tarnowska. Smaki lata, czyli konkurs na najsmaczniejsze ciasto z polskimi owocami sezonowymi

  • 30.06.2020, 17:32
  • Daria Kurczab
tar2020-06-30got_ciasta.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprosiło koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet do udziału w konkursie na najsmaczniejsze ciasto z polskimi owocami sezonowymi. Ocenie poddano 15 ciast. Jury w czteroosobowym składzie stanęło przed trudnym zadaniem, gdyż wszystkie ciasta stanowiły swego rodzaju słodkie arcydzieła.

Jury przyznawało punkty za wygląd, smak, wykorzystanie naturalnych składników oraz sezonowych owoców. Obrady były bardzo burzliwe. Nagrodą w konkursie był dwudniowy udział w warsztatach kulinarnych. Każdy z uczestników otrzymał należny dyplom oraz drobny upominek. Ciasta poddane zostały degustacji i rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe