Dąbrowa Tarnowska. Zmiana prezesa wodociągów z aferą w tle. Na terenie spółki miały pojawić się "służby z ostrą bronią"

  • 30.04.2020, 17:45
  • Natalia Tryba
tar-2020-04-30_afera_wodociagigotowy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Odwołanie dotychczasowego prezesa wodociągów w Dąbrowie Tarnowskiej od środowego poranka angażuje nie tylko pracowników i zarząd, ale także posła, burmistrza i policję. We środę na terenie siedziby spółki musieli interweniować funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji. Jak udało nam się dowiedzieć - zgłoszeń było kilka. Dotyczyły one przede wszystkim przebywania na terenie zakładu - osób nieupoważnionych.

Sytuacja w Dąbrowie odbija się szerokim echem nie tylko wśród polityków, ale i społeczności. Zarówno poseł jak i burmistrz komentują sytuację na profilach facebookowych. Uzyskaliśmy komentarz od jednej i drugiej strony konfliktu. Szczegóły w materiale wideo.

 

 

 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ji
Ji 04.05.2020, 12:23
Przecież oni sami go zrobili prezesem widaciagow pensji 30 tys miesięcznie
Beata
Beata 03.05.2020, 08:47
Wstyd, żeby dorosły facet i do trgo prezes tak się zachowywał. Jak mawiał klasyk - faceta poznaje się po tym jak kończy.
Ok
Ok 01.05.2020, 23:53
Burmistrzu Kaczmarski i zastepco Ryczku, wasze dni są policzone. Wkrótce skończą się układy i układziki, łapówki. Moja rada ustapcie i oszczędzcie wstydu Dąbrowie przynajmniej.
Aga
Aga 01.05.2020, 14:24
Niech zacznie rządzić PO w wodociągach to podobnie jak za śmieci za wodę będziemy płacić 100% więcej.
Corleone
Corleone 01.05.2020, 12:01
Taka refleksja. Przeciętny obywatel w dzień nosi maskę a w nocy siedzi w domu "chroń życie - zostań w domu". Burmistrz i jego "wspólnicy" zakładają w nocy maski, dresy oraz skóry i robią wypady na miasto. Jakoś sycylijsko robi się na Powiślu Dąbrowskim :)
Marcin
Marcin 01.05.2020, 11:29
Odwołać to trzabyło kierowniczke żłobka a nie prezesa wodociągów a najlepiej to odwołać burmistrza
Aga
Aga 01.05.2020, 18:29
Koncz pan, wstydu oszczedz
Maglośka
Maglośka 01.05.2020, 10:26
Kto to jest Jacek „Sarad”?
Jacek
Jacek 01.05.2020, 10:11
Panie Pośle Krajewski bardzo pana proszę jako mieszkaniec DT zrób pan porządek z tą banda i tym pseudo burmistrzem
Cover
Cover 01.05.2020, 07:57
To sie wyprowadz z DeTe
Ha maseczki wcale nie choronia a mozna sie udusic na takie pogody .. Wez sie wyowijaj szalkiem i lataj Jak tak strasznie dbasz
Orwell
Orwell 01.05.2020, 10:44
Też przeszkadza mi maska ale szanuję siebie oraz innych i ją noszę. Przykład powinien iść z góry. Na stronie internetowej DT już 15 kwietnia zawisła informacja dlaczego należy nosić maski i kto jest z tego obowiązku zwolniony. A tu mamy interpretację przepisów niczym w Folwarku Zwierzęcym!!! Równi i równiejsi. Ceny wody i śmieci też mamy wyższe niż w innych miejscowościach. A z tym wyprowadzaniem się z DeTe to przesadziłeś. Wyprowadzić to powinni się (ale z urzędów) bohaterowie tych filmików. Obejrzyj je jeszcze raz. Mam nadzieję, że zrozumiesz dlaczego Dąbrowa ma najwyższe opłaty i ludzie z niej uciekają.
?
? 01.05.2020, 06:51
Ale to jest żałosne
Anty wirus
Anty wirus 30.04.2020, 22:27
Oprócz wścieklizny politycznej Pan Burmistrz i Pan Poseł chcą roznosić jeszcze zarazę? Obywatele noszą maski, dbają o zdrowie swoje i innych, a tu co widzimy. Gdzie jest maska? Co na to Policja i Sanepid? Dowodem jest to nagranie. Wstydzę się, że mieszkam w Dabrowie Tarnowskiej!

Pozostałe