Starostwo powiatu dąbrowskiego zamknięte dla klientów zewnętrznych. Z urzędem najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo

  • 31.03.2020, 16:29
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-03-31-leslaw-wieczorek-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zaprzestanie bezpośredniej obsługi interesantów w siedzibie starostwa i jednostkach podległych – to obostrzenia wprowadzone przez starostę powiatu dąbrowskiego, mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Oznacza to, że urząd jest zamknięty dla klientów zewnętrznych od 17 marca do odwołania.

Wnioski i dokumenty można składać na zewnętrznym dzienniku podawczym. Mimo zamknięcia instytucji dla osób z zewnątrz urzędnicy pracują normalnie.

Więcej informacji na temat pracy urzędu: Komunikat Starosty Dąbrowskiego o zmianie organizacji pracy Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu w związku z zaprzestaniem bezpośredniej obsługi klientów

Warto dodać, że na terenie powiatu dąbrowskiego do dnia 30 marca potwierdzono 5 zakażeń koronawirusem, ponadto sanepid skierował 65 osób na kwarantannę, a 380 osób przebywa na kwarantannie po powrocie z zagranicy. Z kolei dozorem epidemiologicznych objętych jest 191 osób.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe