Wojnicz. Urząd Miejski zamknięty dla osób z zewnątrz. Osobiście można załatwić tylko niektóre sprawy

  • 27.03.2020, 14:51
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-03-27-zabkowski-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd Miejski w Wojniczu został zamknięty dla osób z zewnątrz do odwołania. Dopuszczalne jest jedynie osobiste załatwienie niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem zgonów i spraw związanych z pochówkiem.

W innych sprawach z urzędem można kontaktować się telefonicznie lub malilowo. Ponadto, przed budynkiem uruchomiono zewnętrzny dziennik podawczy. Co ważne, w czasie trwania pandemii Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oferuje pomoc seniorom.

Zastępca burmistrza Wojnicza dodaje, że mieszkańcy gminy wzięli sobie do serca apele rządu i pozostają w domu. Łatwo to zauważyć, bo na ulicach jest mniejszy ruch zarówno pieszy jak i samochodowy.

 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe