Oficjalnie otwarto salę sportową przy Szkole Podstawowej w Oleśnie

  • 27.09.2019, 17:00
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-09-27-szkola-olesnomoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jest nowoczesna, w pełni funkcjonalna i przystosowana do gier zespołowych takich jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna a nawet tenis. Mowa o nowej sali sportowej, która powstała przy Szkole Podstawowej w Oleśnie (powiat dąbrowski). Z tej inwestycji cieszą się uczniowie ale i dyrektor placówki, który dodaje, że społeczność szkolna długo czekała na budowę takiego obiektu.

Sala sportowa ma wymiary 36x18 metrów. Oprócz boiska do ćwiczeń wybudowano też trybuny, na których jest 80 miejsc siedzących, powstało także zaplecze socjalne oraz łącznik ze szkołą i starą salą gimnastyczną.

Dodajmy, że budowa obiektu kosztowała 4,9 mln złotych z czego około 1,8 mln złotych dołożyło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ona
Ona 27.09.2019, 21:51
Jestem pod wrażeniem, jaka piękna hala u nas powstala.
Milo było by wrócić w szkolne mury i zagrać tam w siatkówkę, na tej pięknej hali !

Pozostałe