Pożar składowiska śmieci w Świętokrzyskiem. Z ogniem walczyło 17 zastępów straży pożarnej i 3 koparki

  • 20.09.2019, 09:07
  • Zbigniew Filar
Pożar składowiska śmieci w Świętokrzyskiem. Z ogniem walczyło 17 zastępów straży pożarnej i 3 koparki
Fałkowo (woj. świętokrzyskie). W Fałkowie w woj. świętokrzyskim zapaliło się wysypisko śmieci. Strażakom udało się zapanować nad ogniem, nim się rozprzestrzenił. Na miejscu pracowało 17 zastępów straży pożarnej i 3 koparki, które przesypywały śmieci.

 

- Przy pomocy ciężkiego sprzętu, przy pomocy koparek odpady, są przerzucane z głównej pryzmy na bok i dogaszane Na miejscu pracuje 17 zastępów i kontener ze sprzętem do ochrony dróg oddechowych. Składowane są głównie tekstylia w formie zbelowanej, sprasowanej, a więc gęsto ubitej. Znajdują się w takich kostkach w postaci metra sześciennego, co też utrudnia gaszenie. NA szczęście nikt nie odniósł obrażeń w trakcie pożaru – poinformował Robert Sabat ze straży pożarnej w Kielcach.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe