Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie namawia pasażerów do chodzenia na piechotę. "To jest śmieszne. To kompletna niegospodarność"

  • 20.08.2019, 21:58
  • TVN Turbo/x-news
Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie namawia pasażerów do chodzenia na piechotę. "To jest śmieszne. To kompletna niegospodarność"
Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie w związku z licznymi remontami namawia pasażerów do chodzenia na piechotę. - Poruszanie się pieszo jest najzdrowsze zgodnie z zaleceniami WHO - powiedział Łukasz Franek, dyrektor Zarządu Transportu Publicznego. - Proponuję osobom, które zrobiły tę uchwałę chodzić codziennie, zamiast przejeżdżać samochodem swoją trasę do pracy i jeżeli oni się na to zgodzą, wtedy to zostanie wprowadzone - stwierdziła Izabela Migas, mieszkanka Krakowa. - To jest śmieszne. To jest kompletna niegospodarność. To tak, jakby właściciel restauracji powiedział: nie jedzcie u mnie w restauracji, bo będziecie tyć - oznajmił jeden z mieszkańców.

TVN Turbo/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe