"Nie chce rozmowy publicznej na ten temat, chce ślicznego obrazka "piątki" PiS". W. Kosiniak-Kamysz o rozmowie J. Kaczyńskiego na temat niepełnosprawnych

  • 01.05.2019, 19:31
  • TVN24 /x-news
"Nie chce rozmowy publicznej na ten temat, chce ślicznego obrazka "piątki" PiS". W. Kosiniak-Kamysz o rozmowie J. Kaczyńskiego na temat niepełnosprawnych
Warszawa. – Nie ma służby zdrowia, nie ma wsparcia dla osób niepełnosprawnych, nie ma rehabilitacji, czyli tego, o co osoby niepełnosprawne walczyły od lat – powiedział przewodniczący PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Odniósł się w ten sposób do sytuacji, gdy jedna z uczestniczek spotkania PiS z emerytami rencistami w Krakowie zapytała Jarosława Kaczyńskiego o świadczenia dla osób niepełnosprawnych.

– On oczywiście nie chce publicznej rozmowy na ten temat – stwierdził lider PSL.

Kosiniak-Kamysz odpowiedział także na oskarżenia Koalicji Europejskiej formułowane przez Jarosława Kaczyńskiego, że jeśli to Koalicja wygra wybory, "będziemy mieli do czynienia z ofensywą lewactwa".

– Jak rządziliśmy przez 8 lat w koalicji z Platformą, czy był niebezpieczny skręt w prawo czy w lewo? Nie było. Czy w ustawach światopoglądowych PiS dokonał radykalnej zmiany, odwrotu od kierunku wyznaczonego przez koalicję PO-PSL? To są pytania, które należy zadać prezesowi Kaczyńskiemu – powiedział Kosiniak-Kamysz.

TVN24 /x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe