Roman Łucarz o sytuacji mostu w Ostrowie. Będą budować most na Dunajcu w Wietrzychowicach. Szkoła w Radłowie do likwidacji

  • 25.01.2019, 11:38 (aktualizacja 25.01.2019, 11:55)
  • Zbigniew Filar
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starosta Tarnowski gościem programu "Raport regionu"

Powiat tarnowski i samorządy lokalne zainteresowane budową mostu na Dunajcu w Wietrzychowicach ma być finansowany z programu rządowego "Mosty dla regionów". Starosta tarnowski Roman Łucarz otrzymał list od prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli o  nie likwidowaniu szkoły w Radłowie.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jarek
jarek 12.02.2019, 20:29
nic nie zagraza biezpieczeństwu na moscie w ostrowie. Wierzyć gosciowi, który nie potrafi wybudowac 2km drogi wraz z mostem, wszedzie potrafia le nie w Tarnowie. Nieudacznicy
podatnik
podatnik 28.01.2019, 23:40
O obwodnicy Łętowic to Pan Starosta zapomniał? Przecież kilka lat temu zaledwie wydawaliście decyzję, na podstawie której zostały przejęte grunty na długości ok. 2.2 km i zostało wypłacone odszkodowanie. Macie najdłuższą działkę w Polsce. Pod obwodnicę - a nie do księgi Guinessa. Robione są projekty - i to wszystko ma być wyrzucone w błoto? Blisko 2 mln zł wydano. Na darmo? Ludzie mają dość rozjeżdżania ich domów i ciągłego zagrożenia życia. A tu takie kolosalne marnotrawstwo.... To nie jest dobra zmiana. Oj rozgniewa się Prezes, rozgniewa! I konsekwencje wyciągnie, jak się tylko dowie. A dowie się na pewno, nasza w tym głowa. A Wam się cknią kolejne zjazdy z autostrady......i mosty..... dla pana starosty.
agas
agas 25.01.2019, 16:28
Mieszkańcy czekają z wielką nadzieją na most, bo teraz to średniowiecze...
ufo
ufo 25.01.2019, 16:16
Most będzie jak w Wierzchosławicach...

Pozostałe