Powiatowa konwencja PiS. W Tuchowie spotkali się kandydaci z Prawa i Sprawiedliwości z całego regionu tarnowskiego

  • 06.10.2018, 17:23 (aktualizacja 06.10.2018, 19:10)
  • Wioletta Zarębska
Powiatowa konwencja PiS
loadingŁaduję odtwarzacz...
PiS chce rządzić w regionie tarnowskim. Podczas powiatowej konwencji w Tuchowie zaprezentowano kandydatów na wójtów, burmistrzów, radnych powiatowych oraz radnych do sejmiku województwa małopolskiego. Na tym ostatnim szczególnie zależy partii rządzącej, bo w tej kadencji opozycja sprawowała władzę w sejmiku wojewódzkim.

PiS w powiecie tarnowskim wystawił w 15 na 16 gmin kandydatów na wójtów lub burmistrzów. I tak w gminach dotychczas rządzonych przez PiS włodarze ponownie będą ubiegać się o to stanowisko, natomiast w: Ryglicach, Wierzchosławicach, Tuchowie, Radłowie, Lisiej Górze, Żabnie, Ciężkowicach i Szerzynach partia rządząca chciałaby, aby to kandydaci PiS wygrali wybory. Jedynie w gminie Skrzyszów nie ma kandydata reprezentującego Prawo i Sprawiedliwość. Tam o fotel wójta będzie się ubiegał dotychczasowy włodarz, który nie ma kontrkandydata.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe