Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 24-latka mieszkańca powiatu brzeskiego

  • 13.05.2022, 17:47
  • KPP Brzesko
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 24-latka mieszkańca powiatu brzeskiego

Dzięki sprawnie i skutecznie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej, brzescy policjanci odnaleźli 24-latka, który miał myśli samobójcze a którego zaginięcie zgłosiła rodzina.

We wtorek 10 maja 2022 roku po godzinie 4:00 do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 24-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który miał myśli samobójcze. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania.

W akcję zaangażowani zostali nie tylko policjanci pełniący służbę ale również ci, którzy przebywali na wolnym. W sumie było to kilkudziesięciu mundurowych, którzy byli wspierani przez zastępy Państwowej Straży Pożarnej  z Brzeska jak również druhów z  ochotniczych straży pożarnych ze Szczepanowa, Jadownik, Mokrzyski, Bucza, Poręby Spytkowskiej, Wokowic, Jasienia, Okocimia i Brzeska.

Działania służb polegały na przeczesywaniu rozległego terenu. W akcji poszukiwawczej uczestniczył również dron wyposażony w kamerę termowizyjną należący do redakcji portalu informacyjnego Capuccino.eu, który z powietrza monitorował okolice, gdzie mógł przebywać zaginiony.

Dzięki szybkiej reakcji służb, wolontariuszy i ich determinacji oraz sprawnej organizacji działań poszukiwawczych, mieszkaniec powiatu brzeskiego, około godz. 6:30  został odnaleziony. Mężczyzna trafił do szpitala gdzie została mu udzielona specjalistyczna pomoc lekarska.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w prowadzone poszukiwania.

KPP Brzesko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe