Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie organizuje bezpłatne badania dla mieszkańców

  • 21.01.2022, 10:44
  • Źródło: ZPS
Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie organizuje bezpłatne badania…
Zespół Przychodni Specjalistycznych rusza z wyjątkową akcją profilaktyczną, która ma zachęcić do dbania o zdrowie w każdym wieku. Kalendarz Zdrowia ZPS to okazja, aby za darmo i bez skierowania skorzystać z szeregu badań diagnostycznych, konsultacji ze specjalistami oraz wziąć udział w warsztatach.

Dbanie o zdrowie to jeden z najważniejszych elementów rozsądnego życia. Planujemy swoje wydatki, karierę, pielęgnujemy ciało, uprawiamy sporty, ale często zapominamy, by robić podstawowe badania profilaktyczne.

- Kalendarz na 2022 rok z pewnością każdemu szybko się zapełnia. Warto dodać do niego jeszcze jedną pozycję: regularne badania. Każdy z nas powinien zadbać o swój stan zdrowia, aby sprostać wyzwaniom, które czekają nas w nowym roku! Kalendarz Zdrowia ZPS zorganizowaliśmy tak, aby każdy mógł skorzystać z darmowych badań i konsultacji - mówi prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Piotr Augustyński.

W ramach akcji, która potrwa od stycznia do grudnia będzie można m.in. wykonać badania analityczne, PSA w kierunku raka prostaty, EKG, które sprawdzi pracę serca, RTG płuc, czy poddać się badaniu densytometrii, które pozwala określić poziom gęstości kości i wykryć osteoporozę. Będą też konsultacje dermatologiczne i badanie znamion, konsultacje stomatologiczne, porady dietetyka oraz spotkania z psychologiem.

Pierwsza – styczniowa - akcja profilaktyczna skierowana jest dla osób 20+ i 30+, które chciałyby rozpocząć nowy rok od sprawdzenia swojego stanu zdrowia, poprzez wykonanie badań analitycznych, takich jak: morfologia, glukoza, cholesterol, alat, TSH i badanie ogólne moczu.

Badania będą wykonywane w dniach 27-28.01.2022 r. Aby się zapisać wystarczy wcześniej zadzwonić pod numer 14 63 10 274 i zarezerwować miejsce. Rejestracja jest czynna w godz.6:30-19:30. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Źródło: ZPS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe