Już jutro przywrócenie ruchu na moście na potoku Wątok w Skrzyszowie

  • 02.12.2021, 13:23 (aktualizacja 02.12.2021, 13:27)
  • Skrzyszów.pl
Już jutro przywrócenie ruchu na moście na potoku Wątok w Skrzyszowie

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie informuje, iż w dniu 3 grudnia 2021 r. o godzinie 16:00 udostępniony do ruchu zostanie obiekt mostowy położony w pasie drogi powiatowej nr 1376K na potoku Wątok w m. Skrzyszów. Jednocześnie przestanie obowiązywać organizacja ruchu wprowadzona na czas zamknięcia mostu.

Most zamknięto dla kierowców w sierpniu bieżącego roku. Przez ten czas mieszkańcy Skrzyszowa i okolicznych miejscowości byli zmuszeni do korzystania z objazdów. Obiekt był w bardzo złym stanie technicznym i wymagał rozbiórki.

Dla samochodów osobowych wyznaczony został objazd tymczasową drogą wzdłuż potoku, natomiast pojazdy cięższe, które chciały dostać się do Łękawicy, Łękawki, czy Trzemesnej od strony Skrzyszowa, musiały nadkładać drogi, jadąc przez Tarnów, lub przez Zalasową i Tuchów.

Droga z Ładnej do Karwodrzy to największa inwestycja drogowa w historii powiatu tarnowskiego. Przebudowa 13-kilometrowego odcinka trwa już od ponad dwóch lat i pochłonie blisko 25 mln zł.
Dla mieszkańców zakończenie budowy mostu oznacza tym samym koniec uciążliwych objazdów.

Skrzyszów.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe