Straż Graniczna o nocnych próbach forsowania zasieków: Obie grupy były bardzo agresywne

  • 17.11.2021, 13:33
  • TVN24/x-news
Straż Graniczna o nocnych próbach forsowania zasieków: Obie grupy były…
W nocy SG zapobiegła dwóm próbom siłowego przekroczenia granicy. Jedna była na odcinku granicy ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Czeremsze, gdzie "agresywna grupa ok. 50 osób próbowała siłowo przedostać się do Polski". - Zapobiegliśmy tej próbie - oświadczyła ppor. Michalska.

Druga próba miała miejsce ok. godz. 23 w Dubiczach Cerkiewnych. Z grupy 100 osób, 40 udało się przedostać do Polski, ale zostały z powrotem doprowadzone do granicy.

- Osoby te były bardzo agresywnie. Rzucały w funkcjonariuszy kamieniami, byliśmy oślepiani laserami, były używane petardy. Obie grupy były bardzo agresywne – relacjonowała ppor. Michalska.

 

 
TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe