"Sołectwo Zasadne jest odcięte od świata. To jest 160 domów, czyli 645 mieszkańców". Trwa usuwanie skutków powodzi w Małopolsce

  • 21.07.2018, 19:26
  • TVN24/x-news
"Sołectwo Zasadne jest odcięte od świata. To jest 160 domów, czyli 645 mieszkańców". Trwa usuwanie skutków powodzi w Małopolsce
Powiat limanowski, woj. małopolskie. Pogoda na południu Polski jest już lepsza, jednak jeszcze długo potrwa naprawa zniszczeń spowodowanych przez powódź. Uszkodzone zostały drogi i mosty.

Najgorsza sytuacja jest w powiecie limanowskim, gdzie wciąż odciętych od świata są dziesiątki domów.

- Pracujemy nad drogą zastępczą, ponieważ całe sołectwo Zasadne jest odcięte od świata. To jest 160 domów, czyli 645 mieszkańców – poinformowała Agata Zięba, sołtys wsi Zasadne.

 

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe